Seychely - Silhouette Dream 11 dnů / 10 nocí

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: různé Doprava: vlastní Strava: plná penze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Seychely - Silhouette Dream 11 dnů / 10 nocí

Silhouette - největší žulový ostrov na Seychelách

:

Ubytování: různé

Dvoulůžková kajuta


Silhouette - největší žulový ostrov na Seychelách

Program zájezdu

1. den: MahéSt. Anne Marine Park
Nalodění v pozdějších ranních hodinách v Mahé. Na noc zakotvíte u Saint Anne Marine Park.
2. den: St. Anne Marine ParkCocos IslandLa Digue
Dopoledne je v plánu návštěva ostrovů St. Anne Marine Park, které jsou krásným a ideálním místem pro šnorchlování. Po obědě následuje plavba na ostrov Cocos, který je tvořen velkými kameny s podivnými pravidelnými pruhy a rýhami vytesanými mořem. Ostrov Cocos nabízí krásný pohled plný harmonie tvarů a barev. Pod mořem je podívaná stejně atraktivní a nabízí pohled na tisíce ryb, což Vám zajistí nezapomenutelné šnorchlování. Kotvit budete před malebným přístavem La Digue.
3. den: La Digue
Půjčte si kolo v La Digue a navštivte tento klidný a krásný ostrov. Se svými stezkami vinutými pod vysokými palmami, domy se střechami z palmových listů, malými továrnami na zpracování kopry, jemnými bílými písečnými plážemi a velkými vyleštěnými skalami je La Digue pravděpodobně nejkrásnějším ostrovem na Seychelách. Nepotkáte zde žádná auta, přeprava je možná pouze na kole, na vozíku taženém voly či na koni. Noc strávíte v přístavu La Digue.
4. den: La DigueCousinBaie St. Anne (Praslin)
Čtvrtý den Vás čeká návštěva ostrova Cousin Island, který je od roku 1968 přírodní a ptačí rezervací se spoustou vzácných druhů ptactva. Vidět zde můžete také obrovské želvy. Následuje oběd na plaubě, po kterém se přesunete na odpolední návštěvu Praslinu, kde navštívíte Vallée de Mai, údolí pod ochranou UNESCO. Procházka po Vallée je okouzlující, stezka se vine v temnotě tvořené obrovskými palmovými listy „Cocos de mer“. Palmové kmeny jsou vysoké 40 metrů a vytvářejí jemný šelest když se jemně kymácejí ve větru a vzájemně se o sebe třou. Večer se přesunete na kotviště v Baie St. Anne.
5. den: Baie St. AnneGrande SoeurCurieuse or Anse Petite Cour (Praslin)
Pátý den Vás čeká návštěva Grande Soeur s grilováním na jedné z nejkrásnějších pláží na Seychelách. Po jídle následuje asi 40 minutová procházka plná objevování ostrova, vodních sportů a relaxace. Noc strávíte Curieuse nebo Anse Petite Cour.
6. den: Curieuse Saint PierreAnse Volbert or Anse Lazio (Praslin)
Ostrov Curieuse je součástí mořského národního parku, žije zde více než sto želv. Po obědě následuje ostrůvek Saint Pierre, masa zaoblených skal, korunovaná shlukem vysokých palm jemně se kymácejících ve větru - typická a nádherná scenérie Seychel fotografovaná při nespočetných příležitostech a milionkrát vytištěná v turistických časopisech! Vynikající místo pro šnorchlování s nádhernou podívanou pod vodou. Přes noc zakotvíte v Anse Volbert nebo Anse Lazio v Praslinu.
7. den: Anse Volbert or Anse Lazio (Praslin) – Mahé
Sedmý den se nese ve znamení šnorchlování, plavání a vodních sportů na krásných plážích Praslinu. Odpoledne se přesunete na Mahé. Večeře a noc Vás čekají v Anse Major.
8. den: Anse Major (Mahe) – Silhouette
Čas na vodní sporty na idylickém místě Anse Major na severozápadním pobřeží ostrova Mahé, velmi zřídka navštěvovaném a nedotčeném místě, přístupném pouze pro pěší a na lodi. Po obědě vyplujete vstříc ostrovu Silhouette, kde Vás čeká večeře a přenocování.
9. den: Silhouette Beauvallon
Ostrov Silhouette se nachází 30 km severozápadně od Mahé. Kopce pokryté tropickými stromy připomínají Mahé, kokosové palmy na pláži evokují Praslin a jeho neporovnatelné pláže se žulovými skalními útvary budí dojem, že jste v La Digue. Stezka bujnou vegetací Vás zavede do krásného a výjimečného tropického lesa. Brzy odpoledne zamíříte na Beauvallon Mahe. Kde povečeříte strávíte noc.
10. den: BeauvallonEden Island Marina
Desátý den Vás čeká průzkum Beauvallon, rozlehlé pláže s bílým pískem, zasazenou do chráněné přírody. Ideální čas na odpočinek, šnorchlování, jízdu na kajaku nebo plavání. Po obědě vyplujete do přístavu Eden Island. Tento přístav je jedním z nejprestižnějších soukromých obytných přístavů na světě. Užijte si toto živé místo s bary, restauracemi, obchody ... Večeře a noc v přístavu.
11. den: Mahé Eden Island
Vylodění brzy ráno mezi 6h a 8h v přístavu Eden Island.

Program se může měnit bez varování podle meteorologických či bezpečnostních podmínek.