Gerlachov - Hotel Hubert Vital Resort ****

Ideální kombinace pro dovolenou s dětmi. Mini Zoo, Wellness a krásná příroda.

Poloha: klidná, s krásným výhledem na Poprad. Centrum obce cca 2 km, Smokovec cca 6 km, Poprad cca 10 km. Stanice tatranské železnice cca 1,5 km.

Vybavení: moderní, 39 pokojů. Recepce (trezory k pronajmutí), restaurace se zimní zahradou, kavárna, bar, vinotéka, 2 výtahy. Zahradní areál s lehátky.

Sport a zábava: Sport/aktivity : za poplatek: jízda na koni, rybaření od jara, půjčovna jízdních kol, tenis (1 kurt v hale), beach volejbal, minigolf, biliár.

Wellness tip : wellness a relaxační zóna Thalasso (650 m2): vstup zdarma (7 - 22.00 h, sauny od 17.00 h). Nachází se zde krytý bazén s mořskou vodou a protiproudem (10 x7 m), sauny (finská, parní lázeň, solná & bylinná parní lázeň), vířivka, iglú koutek. Vyhřívaný venkovní bazén se slanou vodou (10 x 5 m, cca květen-říjen). Za poplatek: solárium, zábaly, thalasso terapie, kosmetika a různé druhy masáží

Pro děti : herna, dětské hřiště, mini- zoo, animace s programem pro děti od 3 let (bez hlídání).

Další výhody : 1 sklenice minerální vody k večeři/osoba. 1x za pobyt v sezóně A: 1 hodina tenisu, 1 hodina minigolfu. Vstup do wellness zóny Thalasso.

parkování: v ceně;
domácí zvíře: cca 10 €/den, jen ve vedlejší budově;
lázeňská taxa: cca 0,5 €/osoba od 12 let/den. Platba na místě.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci. 1. 7.–31. 8. denně/3 noci;
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy