Krvavec - Free Ski - 4 noci

Horský hotel Krvavec, nejvýše položený hotel ve Slovinsku, se nachází ve výšce 1477 m nad mořem, v jednom z nejoblíbenějších lyžařských středisek Slovinska. Hotel je celoročně otevřen a nabízí možnost letní i zimní dovolené.
Vybavení hotelu: recepce, restaurace, wellness se saunami (infra, finská vnitřní i venkovní s přímým vstupem na sníh), společenská místnost pro zábavu (stolní tenis, stolní hokej, reprodukovaná hudba atd.), venkovní bar na sjezdovce, lyžárna, uschovna.
Ubytování: pokoje zařízené v horském stylu, s výhledy na okolní hory nebo do údolí. Dvoulůžkové pokoje bez přistýlky, dvoulůžkové pokoje až s 2 přistýlkami (rozkládací lůžka), rodinné pokoje až pro 8 osob (oddělené prostory, 2 pevná lůžka, až 2 rozkladací lůžka a 2 přistýlky). Všechny pokoje mají koupelnu, WC, fén, SAT TV, WiFi.
Stravování: polopenze (snídaně i večeře formou bohatého bufetu)
Přístup do hotelu je možný pouze kabinovou lanovkou (provoz 8.00 - 17.00), při pobytech od 3 nocí je transfer od lanovky do hotelu zdarma. Parkování auta dole u kabinové lanovky.
Pobytová taxa se platí na recepci, 1,27 Eur/os./den, dítě 6-14,99 let platí 0,64 Eur/os./den.

Poloha: V horském středisku

Vybavení: recepce, restaurace, bar, sauna, úschovna zavazadel, terasa, internet (WIFI), wellness.

Důležité upozornění: Zahájení nebo ukončení sezony je vždy závislé na počasí a na rozhodnutí samotného resortu a CK nemám možnost toto ovlivnit. O případných změnách budete vždy informování na www.mediteran.cz

Balíček služeb obsahuje : ubytování za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
polopenzi (snídaně, večeře formou bohatého bufetu)
skipas na uvedený počet dní ve ski areálu Krvavec
1x denně vstup na 60 minut do sauny (po dohodě s recepcí)

transfer od lanovky do hotelu : WiFi
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Aktivní dovolená
    • Lyžování