Calella - hotel Catalonia*** 11/12denní

Hotel Catalonia leží jen 250 metrů od korun platanů zastíněné promenády, která lemuje krásné písčité pláže a nejen večer kypí životem. Centrum Calelly plné lákavých obchůdků a barů je odtud vzdálené pár desítek metrů. Na začátku dne vám hotelový personál nabídne vedle výborné snídaně také možnost si zacvičit, a pokud si z nabídky zábavních programů nevyberete, strávíte alespoň příjemnou chvilku u hotelového bazénu. Po dni prožitém sluněním a koupáním si vychutnáte výbornou večeři v klimatizované hotelové restauraci, kde si z bohaté nabídky teplých švédských stolů vyberete to, na co máte chuť. V čistě a moderně zařízených pokojích, ve kterých najdete koupelnu se sprchou a WC, si odpočinete u sledování TV. Na prostorné lodžii si můžete vychutnat doušek chlazeného vína, piva nebo sangrie (za příplatek vám na pokoj v hotelu zapůjčí ledničku – platba na místě).
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, výtah, TV místnost, salonek, animace. Za příplatek: dětská postýlka, lednička, trezor.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře