Ciutadella de Menorca - Vacances Menorca Resort ****

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky
2 termíny od 16. září 2020
od 15 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Menorca, druhý největší ze Španělských Baleárských ostrovů je pravou perlou Středomoří. Pobřeží ostrova je lemováno spoustou menších malebných zátok s křišťálově čistou vodou a neporušenou přírodou. Ostrov je i přes svoji malou rozlohu proslulý rozmanitou krajinou s panenskou přírodou a malebnými vesničkami. Hlavním městem Menorcy je Mahon, který se pyšní nejdelším přírodním přístavem ve Španělsku i celé Evropě (6 km). Kromě hlavního města stojí za návštěvu rovněž například město Ciutadella nebo poutní místo a zároveň nejvyšší hora ostrova, Monte Toro. Pokud patříte do kategorie senior 55+ a chcete strávit dovolenou obklopeni panenskou... Celý popis ...
Ciutadella de Menorca - Vacances Menorca Resort ****

Termíny a ceny

16.09. - 23.09.2020 středa - středa
polopenze letecky (Praha)
17 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
23.09. - 30.09.2020 středa - středa
polopenze letecky (Praha)
15 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • Zpáteční letenka Praha – Mahon – Praha (včetně všech poplatků)
 • Transfer letiště – hotel – letiště
 • 7 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
 • Polopenze formou švédských stolů včetně 0,35l vody a 0,2l vína k večeři
 • Procházka s delegátem po okolí hotelu
 • Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
 • Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
 • Garance vrácení peněz v případě, že se zájezd neuskuteční

Cena nezahrnuje

 • Fakultativní výlety a služby
 • Komplexní pojištení léčebných výloh včetně pojištení pro případ storna
 • Případnou turistickou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování

Popis zájezdu

Ciutadella de Menorca - Vacances Menorca Resort ****

Menorca, druhý největší ze Španělských Baleárských ostrovů je pravou perlou Středomoří. Pobřeží ostrova je lemováno spoustou menších malebných zátok s křišťálově čistou vodou a neporušenou přírodou. Ostrov je i přes svoji malou rozlohu proslulý rozmanitou krajinou s panenskou přírodou a malebnými vesničkami. Hlavním městem Menorcy je Mahon, který se pyšní nejdelším přírodním přístavem ve Španělsku i celé Evropě (6 km). Kromě hlavního města stojí za návštěvu rovněž například město Ciutadella nebo poutní místo a zároveň nejvyšší hora ostrova, Monte Toro. Pokud patříte do kategorie senior 55+ a chcete strávit dovolenou obklopeni panenskou přírodou a malebnou krajinou a poznat místa, jaká jinde v Evropě nenajdete, potom je Menorca tou pravou destinací pro Váš zájezd! Neváhejte a využijte výhod, které poskytují naše dotované zájezdy pro seniory 55+!

Poloha: Resort se nachází asi 2 km od města Ciutadela a cca 50m od menší písčité pláže. Resort se skládá ze 3 budov - Blanc Palace, Blanc Cottage a Caleta Playa. V okolí se nacházejí bary, restaurace, supermarkety a autobusová zastávka.

Doba transferu z letiště do hotelu cca 45 min.

Pláž: Menší písčitá pláž se nachází cca 50m od resortu.
Pořadatelem zájezdu je Quality Tours s.r.o.

Stravování: polopenze

Polopenze formou bufetu včetně sklenice vody a vína k večeři. Příplatek za plnou penzi 2 500 Kč/os., za all inclusive 3 500 Kč.

Ubytování: hotel ****

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, internetový koutek, Wi-fi zóna, venkovní bazén, zahrada, lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů: Ubytování v apartmánech s klimatizací, WC/koupelnou, vysoušečem vlasů, oddělenou obývací místností s jídelním koutem a kuchyňkou, SAT/TV, telefonem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Podobné zájezdy