Calella - hotel Miami*** 11/12denní - letecky

V barevném, zábavou a životem kypícím centru oblíbeného letoviska Calella de Costa stojí příjemný hotel Miami – cca 200 m od pláže. Vzdušnou recepcí projdete do hotelové zahrady, která vás překvapí velkým bazénem a krásnou prostornou terasou s lehátky a barem. Čisté podlahy z leštěného kamene jen umocní první dojem z tohoto kvalitního hotelu, který dokreslí vkusně zařízené klimatizované pokoje s vlastním příslušenstvím. Stravování (snídaně a večeře), které je zajištěno v klimatizované hotelové restauraci, vám umožní, abyste každý den jedli kolik budete chtít a v rámci výběru skvělé mezinárodní kuchyně i co budete chtít. Večerní procházky po pěší zóně Calelly, koupání v moři a hotelové zábavní programy jen doplní vaše potěšení z dovolené strávené v tomto hotelu.
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu i u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, klimatizace, animace. Za příplatek: dětská postýlka, biliard, videohry, trezor.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: plná penzestrava: plná penze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře