Kalutara - OKRUH SRI LANKOU S ODPOČINKEM U MOŘE

Poloha: Sri Lanka

Pláž: Dlouhá, písečná pláž. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace à la carte, bar u bazénu, kavárna, WiFi na recepci zdarma, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, obchod se suvenýry, zdarma - plážový volejbal, fitness centrum, stolní tenis, kulečník; wellness centrum (masáže za poplatek).

3.SIGIRIYA - KANDY : OKRUH PO SRI LANCE /4denní program/
1. Přílet na letiště - přívítání se s delegátem, přesun na ubytování, večeře
2. SIGIRIYA - DAMBULA - SIGIRIYA
Po snídani odjezd na prohlídku skalní pevnosti SIGIRIA, která je na seznamu UNESCO a je známa hlavně svými freskami a pokrokovému vodnímu systému. Odjezd do DAMBUULLY - návštěva impozantního jeskynního chrámu, jehož vznik se datuje okolo 1 století př.n.l.. Najdete zde spoustu maleb a soch převážně budhistických. Návrat do hotelu a večeře s noclehem v Dambulle.
Po snídani odjezd do Kandy s návštěvou řezbářské manufaktury a ajurvédské zahrady v Matale. Odpoledne bude následovat taneční vystoupení Kandyanských tanečníků, kde uvidíte mimo jiné i chůzi po rozžhavených uhlících. Dále návštěva Chrámu Budhova zubu, kde se od 16. století uchovává nejvýznamnější relikvie. Večeře a nacleh v hotelu v Kandy.
4.KANDY - PINNAWELA - BECH RESORT
Po snídani návštěva muzea drahých kamenů, dále pak návštěva batikové tavárny, kde uvidíte výrobu batiky. Následuje jízda přes malebné město Kandy, dříve hlavní město Sri Lanky. Poté uvidíte botanickou zahradu v Peradeniyi, která je pokládána za nejkrásnější v celé Asii a návštěva čajové plantáže s továrnou. Následuje cesta do sloního útulku v Pinawele. Přesun do hotelu COOEE THE PALMS**** s programem all inclusive .
Popis hotelu COOEE THE PALMS**** - all inclusive
Rodinný resort s bazénem a několika restauracemi se nachází přímo na krásné pláži. Moderní a dobře vybavené pokoje s balkonem nebo terasou poskytují výhled na ocean. Hotel nabízí svým hostům ajurvédské masáže a fitness centrum. Hotel leží necelých 10 minut jízdy od známého chrámu Kande Viharaya a pouhých 5 km od přístavu Beruwela.

Časy a čísla letů : Odlet: EK 0140 PRG 15:55 23:50 DXB EK 0650 02:40 08:40 CMB
Přílet: EK 0349 CMB 03:15 06:00 DXB EK 0139 09:05 13:30 CMB
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Poznávací zájezdy
    • Pobytové zájezdy