Kouzlo švýcarských Alp – švýcarská nej...

 • ubytování: pensionubytování: pension
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 14. července 2020
od 9 595 Kč
9 890 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ A NEJVYHLÍDKOVĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ VRCHOLY, FANTASTICKÉ HORSKÉ DRÁHY! Tento zájezd vás zavede do takových míst Evropy, která jsou stálými hity pro návštěvníky. Kouzelná horská střediska Interlaken a Grindelwald uprostřed alpských velikánů, populární města Chur a Luzern se známým dřevěným mostem, jízda vysokohorskou zubačkou a Glacier Expressem – to a ještě mnohem víc vám ukáže tento zájezd. Celý popis ...
Kouzlo švýcarských Alp – švýcarská nej...

Termíny a ceny

14.07. - 19.07.2020 úterý - neděle
snídaně autokarem
Sleva 3% 9 890 Kč 9 595 Kč
cena za 6 dní (3 noci)

Informace o cenách

Slevy

 • first minute 6% do 10. 1.
 • first minute 4% do 10. 2.
 • first minute 3% do 10. 3
 • Seniorská sleva 55+: 350 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (sleva: -400 Kč)

Cena zahrnuje

 • 3x ubytování (dvoulůžkové pokoje)
 • 3x snídaně
 • doprava - klim. bus
 • průvodce
 • povinné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • výlet Glacier Expressem (rezervace nutná předem) cca 2.600 Kč
 • vlak na Jungfraujoch (rezervace nutná předem) cca 2.300 Kč
 • informace: vstupy, lanovky, vlaky - doporučené kapesné 95 CHF

Popis zájezdu

Kouzlo švýcarských Alp – švýcarská nej...

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ A NEJVYHLÍDKOVĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ VRCHOLY, FANTASTICKÉ HORSKÉ DRÁHY!
Tento zájezd vás zavede do takových míst Evropy, která jsou stálými hity pro návštěvníky. Kouzelná horská střediska Interlaken a Grindelwald uprostřed alpských velikánů, populární města Chur a Luzern se známým dřevěným mostem, jízda vysokohorskou zubačkou a Glacier Expressem – to a ještě mnohem víc vám ukáže tento zájezd.
Pořadatelem zájezdu je ERIKA TOUR

Ubytování: pension

penzion - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Program zájezdu

1. den: Odjezd vpodvečer, noční přejezd přes Prahu, Plzeň a SRN do Švýcarska.
2. den: Zlatý okruh: Alpnachstad – nejstrmější ozubnicovou dráhou na světě se sklonem místy až 48% na Pilatus - Kulm (2.120 m), který je považován za jeden z nejlepších vyhlídkových vrcholů Švýcarska. Až se pokocháte místními vyhlídkami budete pokračovat lanovkou do Kriensu. Odtud přejedeme do Luzernu – prohlídka města s kouzelnými uličkami a se slavným dřevěným mostem. Odtud se vypravíme lodí na kouzelnou plavbu po Vierwaldstätterském jezeře zpět do Alpnachstadu.Návrat na nocleh.
3. den: Lauterbrunnen – zubačkou přes populární Wengen na Kleine Scheidegg – zde - možno přestoupit na slavný vlak na Jungfraujoch TOP OF EUROPE (3.454 m) do nejvýše položeného evropského železničního nádraží, s výhledy na okolní vrcholy Eigeru, Mönchu a Jungfrau a na největší švýcarský ledovec Aletschgletscher. Pro ostatní procházka k ledovci Eigergletscher pod severní stěnu Eigeru a zpět do Lauterbrunnenu. Při cestě zpět zastávka u skalních vodopádů Trümmelbasch. Návrat na nocleh.
4. den: Lanovkou na Grütschalp a panoramatickou cestou s výhledy na Jungfrau do Mürrenu (možnost výjezdu lanovkou na Schilthorn - 2.791 m). Poté výjezd na Schynige Platte - alpská botanická zahrada a možnost krátké turistiky s fantastickými výhledy. Návrat na ubytování.
5. den: Soutěska Aareschlucht - až 180 m hluboká a v nejužším místě 1 m široká - procházka. Dále cesta přes dvě vyhlášená vysokohorská sedla Grimselpass a Furkapass - budou se vám otvírat fantastické výhledy na okolní Alpy a konečně i na Rhonský ledovec (prameniště Rhony) - možnost návštěvy ledovcové jeskyně. Příjezd do Andermattu a přes Oberalppass do Churu. (Z Andermattu je možno použít Glacierexpress do Churu - nutno objednat předem). Cestou prohlídka známého kláštera Disentis. Noční přejezd.
6. den: Příjezd v časných ranních hodinách.