Tanzánie, Zanzibar - Pohodový Zanzibar s výlety

Natáhněte se na kuriozní sisalovou válendu, nebo se houpejte v sítí natažené mezi dvěma palmami s výhledem na krásu tyrkysové vody Indického oceánu. Teplé tropické slunce na vás bude pokukovat z mezer listů, zatímco měkký vánek vonící jedinečnou vůní koření ostrova se mísí s vůní ořechů kokosových palem, ovoce a další flory, která vás obklopuje. Lákavá svěžest vzduchu, jemné zvuky vln, které se točí na neuvěřitelně sypkém, bílém písku, šumění palem, a melodie ptáků tvoří klidnou harmonii.

To je Zanzibar, šperk Indického oceánu, charakteristický krásnými písečnými plážemi, korálovými útesy a kouzlem historického města Stone Town. Ale je to i podvodní mořská říše, která je podmanivě krásná, ideální pro koupání, šnorchlování a potápění. Jakmile vklouznete do vlažné, křišťálově čisté vody, sluneční svit rozsvítí mnoho odstínů živých korálů a obyvatel podmořského světa.
Navštivte plantáže koření a tropického ovoce, a vychutnejte si pohled na zrající ovoce a poznejte jejich úžasné vlastnosti a léčivé účinky, nejen v kuchyni a kosmetice.
Ponořte se do podivuhodného světa pralesa, kde uvidíte chameleony, červené kočkodany, ještěrky, různé ptáky, antilopy a další.
Projděte se úzkými uličkami labyrintu hlavního města ostrova, starobylé metropole, spatříte mešity, omanské paláce, starou pevnost. Můžete si koupit dokonale vyřezané artefakty, krásné šperky, svůdné ovoce z nedaleké farmy, tradiční oblečení a mnohem více.
Plujte na ostrov, který je tichým svědectvím událostí ostrova Prison Island, sídla Ománských otroků. Zde najdete 180 let staré Aldabra želvy, dárek bývalých koloniálních okupantů Seychell.
Vypravte se s námi na romantickou a exotickou dovolenou, na nejkrásnější pobřeží ostrova Zanzibar – Ras Nujgwi s bělostnými plážemi a tyrkysovým mořem. Ubytováni budete v hotelu s polopenzí, s výhledem na moře nebo tropické zahrady.
  • ubytování: hotelubytování: hotel
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Poznávací zájezdy
    • Pobytové zájezdy