Antalya - Delphin Be Grand

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje Be Trendy s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny individuálně ovladatelnáou klimatizací, TV/SAT, wifi, minibarem (zdarma, denně doplňován) , setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem, telefonem, koupelnou s vanou/sprchou, WC, fénem, balkonem. Na vyžádání rodinný pokoj (duplex) a suity.

Poloha: Turecká riviéra

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma. Plážový bar a molo.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 7 a la carte restaurací (1x vstup zdarma – nutná rezervace) 10 barů, kavárna, cukrárna, wifi na recepci a v pokojích zdarma, 3 venkovní bazény, 1 dětský bazén,krytý bazén, bazén pro dospělé, aqua park, miniklub, dětské hřiště, skluzavky, SPA centrum, konferenční místnost, obchodní arkáda, disko,kino,lunapark, dinosaurus park, 6 tenisových kurtů, lékař

Sport a zábava: Aktivity: Pestré animační a večerní programy pro děti i dospělé, živá hudba, taneční párty, turecký večer, boccia, aerobic, šipky, stolní tenis, tenis, basketbal, kulečníky, bowling, stolní hry, plážový volejbal, mni fotbal, vodní pólo, fitness, sauna, turecké lázně, masáže, potápění, vodní sporty na pláži za poplatek.

Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Delphin Be Grand: Oblíbený luxusní, moderní resort značky Delphin, obklopený příjemnou zahradou, leží přímo na pláži a nachází se v oblasti Lara. Dovolenkový komplex se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov, svým klientům nabízí služby na nadstandardní úrovni, jak už je u této značky zvykem a přepychové vybavení a zábavu. Vhodné pro klienty, kteří chtějí být v centru dění a nechtějí dlouhý transfer z letiště. Doporučujeme všem věkovým kategoriím. Resort uspokojí i velmi náročné klienty. Centrum města Antalyia je vzdáleno cca 17 km, dostupné místní dopravou. Vzdálenost od letiště cca 12 km.

Destinace: Antalya
je dnes hlavním městem Turecké riviéry a jedním z nejkrásnějších měst vůbec. Najdete zde množství antických památek, pulzující přistav, palmami lemované moderní ulice, proslavené pláže, vynikající rybí restaurace i typické orientální bazary, kde zaručeně nakoupíte jen to nejlepší a nejčerstvější zboží. Samozřejmostí je spousta obchodů s ručně vázanými koberci a kvalitními koženými výrobky špičkové kvality.

Poznámka: Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: ultra all inclusivestrava: ultra all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře