Belek - Limak Arcadia Golf & Sport Resort

Poloha: Turecká riviéra

Pláž: Moderní a rozsáhlý hotelový komplex se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Belek. Barevné hotelové domky jsou rozmístěny v krásné udržované zahradě s několika bazény včetně bazénu ve tvaru osmého divu světa - Pamukkale. Kromě ubytovacích budov zde naleznete ohromné množství cestiček, altánků, bazénů, sportovišť a nejrůznějších atrakcí. Tento hotel uspokojí jak rodiny s dětmi, tak i náročné klienty. Do Centra Beleku je to necelý kilometr, naleznete zde spoustu obchodů, kaváren a restaurací. Letiště Antalya je vzdáleno 30km.
Krásná a dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky k dispozici zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 5 a´la carte restaurací (italská, čínská, japonská, turecká a barbeque), loby bar, bar na pláži a několik dalších barů, bar s rychlým občerstvením, 3 venkovní bazény, dětský bazén, aquapark s tobogány, vyhřívaný vnitřní bazén, turecké lázně, menší obchůdky, kadeřnictví, wi-fi na recepci i na pokojích zdarma.

Sport a zábava: Aktivity : Velmi pestré animační programy pro děti i dospělé, večerní přestavení, dětské hřiště, miniklub, plážové a bazénové hry, filmové projekce, živá hudební vystoupení, plážový volejbal, badminton, fotbal, lukostřelba, minigolf, aerobic, posilovna, sauna, vodní sporty, golf a masáže za poplatek.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: ultra all inclusivestrava: ultra all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře