Bodrum - Golden Age

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Bodrum - Golden Age

Poloha: Egejská Riviéra

Pláž: Písčitá pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a matrace zdarma, osušky na depozit.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2x a la carte restaurace, 4 bary, diskotéka, minimarket, WiFi na recepci zdarma, 2 bazény, 2 dětské bazény, krytý bazén, miniklub, dětské hřiště, skluzavky, fitness, SPA centrum, stolní tenis, šipky, kulečník.

Sport a zábava: Aktivity: Animační a večerní programy, boccia, šipky, stolní tenis, kulečníky, stolní hry, plážový volejbal, fitness, sauna, turecké lázně. Masáže, potápění, surfování (s licencí), vodní sporty na pláži za poplatek.

Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Golden Age: Oblíbený hotel, který je jako stvořený pro rozjímání a relaxaci. Je obklopený překrásnou zelenou zahradou s kamennými kašnami, leží přímo u písčité pláže ve vesničce Yalikavak. Hotel se skládá z hlavní a vedlejší budovy, přičemž vedlejší budova je s hlavní budovou spojena mostem a nachází se za ní. Vzdálenost od centra Yalikavak je zhruba 2 kilometry, od centra Bodrumu 20 kilometrů, obě místa dostupná místní dopravou. Vzdálenost od letiště 40 kilometrů .

Destinace: Skoro až soukromé pláže v malých zátokách s úžasně jemným pískem, voňavé borovicové lesy a olivové sady na kopečcích kolem. Městečka s nádechem řeckého pobřeží. Bílé domy a modré okenice, které prý nejsou původem z nedalekých ostrovů, ale přímo z Halikarnasu. Tak se původně nazýval Bodrum, město s bohatou historii, krásným přístavem, křivolakými uličkami, kde ztratíte pojem o čase a necháte se unést úžasnou místní trochu orientální atmosférou při smlouvání, užívání si výtečné turecké kuchyně nebo jen sledování reje kolem. Z oblasti Bodrumu se snadno dostanete i do slavného antického Effesu, kde můžete obdivovat Celsovu knihovnu, terasové domy, antické lázně a dokonce i dům pro lehké ženy. Není to ani tak daleko na Pamukkale a Hierapolis - slavné bílé terasy, které stále vytváří termální léčivá voda.

Poznámka: Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, občerstvení během dne, káva čaj a zákusky, 2x a la carte restaurace, rybí a turecká (1 x za pobyt zdarma, rezervace nutná). Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby od 10:00 – 24:00 hodin.

Ubytování: hotel ****

Standardní pokoje ve vedlejší budově (Annex pokoje) jsou vybaveny indiviuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, SAT / TV, minibarem (za poplatek), koupelnou s vanou či sprchovým koutem, fénem, WC, trezorem (za poplatek), francouzské okno.

Standardní pokoje v hlavní budově jsou vybaveny stejně jako ve vedlejší budově, navíc většina z nich má balkon a jsou prostornější.