Bodrum - Jasmin Beach

Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: all inclusive
1 termín od 3. října 2021

Cena zájezdu

od 10 490 Kč 20 990 Kč


Poloha: Egejská Riviéra Pláž: Písčito-oblázková pláž u hotelu, lehátka, slunečníky a matrace zdarma. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la cart restaurace (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), snack bar, obchod, bazén, 2x dětský bazén, skluzavky, WiFi, obchody, lékař, prádelna, salon krásy, půjčovna aut, masáže, turecké lázně, směnárna. Sport a zábava: Aktivity: Animační programy pro děti i dospělé, stolní tenis, šipky, kulečník, posilovna, sauna, vodní sporty na pláži (za poplatek). Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu. Jasmin Beach: Moc hezký prázdninový hotel s rodinnou atmosférou a soukromou písčito-oblázkovou pláží se nachází v blízkosti centra Gümbet, asi 35 kilometrů od letiště a 3 kilometry od centra Bodrumu. Do Bodrumu se lze snadno dostat místní dopravou, či taxíkem. Destinace: Skoro až soukromé pláže v malých... Celý popis

Termíny a ceny

září 2021

30.09. - 07.10.2021 čtvrtek - čtvrtek
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 19% 16 990 Kč 13 690 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

říjen 2021

03.10. - 10.10.2021 neděle - neděle
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 50% 20 990 Kč 10 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta
  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta

Popis zájezdu

Bodrum - Jasmin Beach

Poloha: Egejská Riviéra

Pláž: Písčito-oblázková pláž u hotelu, lehátka, slunečníky a matrace zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la cart restaurace (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), snack bar, obchod, bazén, 2x dětský bazén, skluzavky, WiFi, obchody, lékař, prádelna, salon krásy, půjčovna aut, masáže, turecké lázně, směnárna.

Sport a zábava: Aktivity: Animační programy pro děti i dospělé, stolní tenis, šipky, kulečník, posilovna, sauna, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Jasmin Beach: Moc hezký prázdninový hotel s rodinnou atmosférou a soukromou písčito-oblázkovou pláží se nachází v blízkosti centra Gümbet, asi 35 kilometrů od letiště a 3 kilometry od centra Bodrumu. Do Bodrumu se lze snadno dostat místní dopravou, či taxíkem.

Destinace: Skoro až soukromé pláže v malých zátokách s úžasně jemným pískem, voňavé borovicové lesy a olivové sady na kopečcích kolem. Městečka s nádechem řeckého pobřeží. Bílé domy a modré okenice, které prý nejsou původem z nedalekých ostrovů, ale přímo z Halikarnasu. Tak se původně nazýval Bodrum, město s bohatou historii, krásným přístavem, křivolakými uličkami, kde ztratíte pojem o čase a necháte se unést úžasnou místní trochu orientální atmosférou při smlouvání, užívání si výtečné turecké kuchyně nebo jen sledování reje kolem. Z oblasti Bodrumu se snadno dostanete i do slavného antického Effesu, kde můžete obdivovat Celsovu knihovnu, terasové domy, antické lázně a dokonce i dům pro lehké ženy. Není to ani tak daleko na Pamukkale a Hierapolis - slavné bílé terasy, které stále vytváří termální léčivá voda.

Poznámka: Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, půlnoční občerstvení, dětský bufet, občerstvení během dne, turecké placky, odpolední káva a čaj, zákusky, zmrzlina. Neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů lze čerpat ve vybraných barech od 10:00 do 23:00 hodin.

Ubytování: hotel ****

Standardní clubové pokoje a pokoje v hotelové budově s možností jedné přistýlky jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, SAT / TV, minibarem za poplatek, koupelnou s vanou / sprchou, WC, fénem, trezorem za poplatek a balkonem. Na vyžádání možností rodinných pokojů.

Jachty v okolí