Bodrum - Sundance Resort

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: ultra all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Bodrum - Sundance Resort

Poloha: Egejská Riviéra

Pláž: Soukromá písečná pláž u hotelu, lehátka, slunečníky, matrace a plážové osušky zdarma. K dispozici plážový bar.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurací (rybí, asijská – nutná rezervace předem), 4 bary, diskotéka, kavárna, WiFi na recepci zdarma, 3 venkovní bazény, 1 dětský bazén, 1 vnitřní bazén, aquapark, miniklub, dětské hřiště, skluzavky, SPA centrum, fitness, prádelna, možnost chůvy, lékař, půjčovna aut.

Sport a zábava: Aktivity: Animační a večerní programy, pool a beach party, boccia, šipky, stolní tenis, tenis, minifotbal, kulečníky, stolní hry, volejbal v bazénu, vodní pólo, plážový volejbal, fitness, kino, sauna, turecké lázně, jóga, pilátes, masáže, potápění, vodní sporty na pláži za poplatek.

Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Sundance Resort: Nově zrekonstruovaný oblíbený hotelový resort se nachází na pobřeží Turgteris, asi 20 kilometrů od města Bodrum a zhruba 56 kilometrů od letiště. Hotel se pyšní svým kvalitním servisem, který mohou klienti využívat díky ultra all inclusive 24 hodin.

Destinace: Skoro až soukromé pláže v malých zátokách s úžasně jemným pískem, voňavé borovicové lesy a olivové sady na kopečcích kolem. Městečka s nádechem řeckého pobřeží. Bílé domy a modré okenice, které prý nejsou původem z nedalekých ostrovů, ale přímo z Halikarnasu. Tak se původně nazýval Bodrum, město s bohatou historii, krásným přístavem, křivolakými uličkami, kde ztratíte pojem o čase a necháte se unést úžasnou místní trochu orientální atmosférou při smlouvání, užívání si výtečné turecké kuchyně nebo jen sledování reje kolem. Z oblasti Bodrumu se snadno dostanete i do slavného antického Effesu, kde můžete obdivovat Celsovu knihovnu, terasové domy, antické lázně a dokonce i dům pro lehké ženy. Není to ani tak daleko na Pamukkale a Hierapolis - slavné bílé terasy, které stále vytváří termální léčivá voda.

Poznámka: Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Stravování: ultra all inclusive

ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Přes den možnost snacku, zmrzliny, palačinek. Možnost občerstvení i přes noc. Neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hodin.

Ubytování: hotel *****

Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, LCD TV, WiFi, minibarem (při příjezdu doplněn nealkolickými nápoji, dále pak vodou), setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem, koupelnou s vanou / sprchou, WC, fénem, balkonem. Na vyžádání možné rodinné pokoje.