Bodrum - TUI Magic Life Bodrum

Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: all inclusive
1 termín od 3. října 2021

Cena zájezdu

od 21 990 Kč 26 990 Kč


Poloha: Egejská Riviéra Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu. Destinace: TUI Magic Life Bodrum Nově zrekonstruovaný hotel patřící do řetězce TUI se značí nadstandardními službami, které uspokojí každého náročnějšího klienta. Hotel se nachází pouhé 4 kilometry od města Bodrum, kam se pohodlně dostanete místní dopravou, která má zastávku přímo u hotelu. Vzdálenost od letiště je 45 kilometrů. PLÁŽ Překrásná bílá písčitá pláž s oblázky, která je oceněna Modrou vlajkou se nachází přímo u hotelu. Plážové ručníky zdarma a plážový bar v rámci all inclusive. Lehátka a slunečníky zdarma. UBYTOVÁNÍ Standardní pokoje v hlavní budově s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT / TV, minibarem, setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem (zdarma), WiFi, koupelnou se sprchou, WC, fénem, bez balkonu. Pokoje s balkonem / terasou jsou za příplatek. Možnost... Celý popis

Termíny a ceny

září 2021

30.09. - 07.10.2021 čtvrtek - čtvrtek
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 23% 26 990 Kč 20 690 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

říjen 2021

03.10. - 10.10.2021 neděle - neděle
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 19% 26 990 Kč 21 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta
  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta

Popis zájezdu

Bodrum - TUI Magic Life Bodrum

Poloha: Egejská Riviéra

Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Destinace: TUI Magic Life Bodrum
Nově zrekonstruovaný hotel patřící do řetězce TUI se značí nadstandardními službami, které uspokojí každého náročnějšího klienta. Hotel se nachází pouhé 4 kilometry od města Bodrum, kam se pohodlně dostanete místní dopravou, která má zastávku přímo u hotelu. Vzdálenost od letiště je 45 kilometrů.
PLÁŽ
Překrásná bílá písčitá pláž s oblázky, která je oceněna Modrou vlajkou se nachází přímo u hotelu. Plážové ručníky zdarma a plážový bar v rámci all inclusive. Lehátka a slunečníky zdarma.
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoje v hlavní budově s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT / TV, minibarem, setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem (zdarma), WiFi, koupelnou se sprchou, WC, fénem, bez balkonu. Pokoje s balkonem / terasou jsou za příplatek. Možnost pokoje směrem k moři je také za příplatek. Rodinné pokoje na vyžádání.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Noční občerstvení (sendviče), káva po celý den a noc, možnost zákusků a svačin mezi obědem a večeří. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby 24 hodin v lobby baru. Importované alkoholické nápoje za poplatek.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace předem), 5 barů, WiFi na určených místech zdarma, vyší kvalita připojení za poplatek, 4 bazény - Infinity bazén (pouze pro starší 16 let), dětský bazén, vnitřní bazén a klasický bazén; animační programy pro děti a dospělé, miniklub, SPA centrum (za poplatek), konferenční místnosti, 3 tenisové kurty (osvětlení za poplatek). Hotel má velmi kvalitní mini klub, který má aktivity a program po celý den, zaměřený na různé věkové kategorie 3-16 let, večerní diskotéka, živá hudba.
AKTIVITY
Zdarma: stolní tenis, vodní polo, lukostřelba, boccia, fitness lekce, posilovna (vstup pro děti pod 16 let pouze se souhlasem rodičů), zumba, HIIT lekce a další fitness kurzy, vodní aerobik, joga, pilates, tenisové kurzy, kanoe, windsurfing. Za poplatek: masáže, Hamam lázně, SPA centrum, kadeřnice, sauna.

Skoro až soukromé pláže v malých zátokách s úžasně jemným pískem, voňavé borovicové lesy a olivové sady na kopečcích kolem. Městečka s nádechem řeckého pobřeží. Bílé domy a modré okenice, které prý nejsou původem z nedalekých ostrovů, ale přímo z Halikarnasu. Tak se původně nazýval Bodrum, město s bohatou historii, krásným přístavem, křivolakými uličkami, kde ztratíte pojem o čase a necháte se unést úžasnou místní trochu orientální atmosférou při smlouvání, užívání si výtečné turecké kuchyně nebo jen sledování reje kolem. Z oblasti Bodrumu se snadno dostanete i do slavného antického Effesu, kde můžete obdivovat Celsovu knihovnu, terasové domy, antické lázně a dokonce i dům pro lehké ženy. Není to ani tak daleko na Pamukkale a Hierapolis - slavné bílé terasy, které stále vytváří termální léčivá voda.

Poznámka: Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Jachty v okolí