Harmony of the Seas

Harmony of the Seas je nyní nejnovější loď společnosti Royal Caribbean a zároveň největší výletní loď na světě. Naleznete zde až 20 možností ke stravování, od mexické kuchyně po japonské sushi. Plně vybavené wellness centrum Vitality Spa a moderní fitness centrum s kurzy jógy a thai-chi se postarají o vaši relaxaci, zatímco večer můžete navštívit jazz klub s živou hudbou, comedy klub nebo Bionic bar, kde vás obslouží robotičtí barmani.

Vybavení lodě :
Wellness, sport, koupání:
Lázeňský areál Vitality Spa (aromaterapie, masáže, sauna, pára, solárium).
Posilovna, multifunkční sportovní hřiště, venkovní joggingový pruh, golfový simulátor, minigolf, 2 venkovní horolezecké stěny, 2 simulátory surfování FlowRider, visutá lanovka o délce 25m.
3 bazény, 10 vířivek (z toho 2 visuté nad hladinou moře), 3 multi tobogány (jeden z nich z výšky 10 palub).

Zábava:
Divadelní show, 3D kino (za poplatek), diskotéka s karaoke, bary s tanečním parketem, Jazz klub, kasino, značkové obchody, internetový koutek, karetní salonek, knihovna, letní kino, akrobatická show v Aqua Theatre, park s živými stromy a rostlinami Central Park.

Pro děti:
Dobře vybavené herny a dětské kluby s organizovanou zábavou podle věku dětí, studio Dreamsworks, ručně vyřezávaný kolotoč.
  • ubytování: různéubytování: různé
    strava: plná penzestrava: plná penze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Plavby