To nejlepší z New Yorku + WASHINGTON D.C

Americké zážitky z východu… S nadšeným průvodcem se vydáte za zajímavostmi New Yorku, Washingtonu, Philadelphie a objevíte místa, která se zapsala do dějin. Projedete se lodí k soše Svobody i k Niagarským vodopádům. Projdete se po Brooklynském mostě, uvidíte Bílý dům a stanete u bitevního pole v Gettysburgu. Připraveni? Poznávejte nespoutanou i hravou Ameriku východního pobřeží!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Empire State Building (86. patro + 102. patro)

Dospělý 1850.00 Kč
Dítě 1660.00 Kč
Senior 1750.00 Kč

Plavba k soše Svobody

Dospělý 620.00 Kč
Dítě 490.00 Kč
Senior 490.00 Kč

Cestovní pojištění: EASY (48 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (80 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění
  • ubytování: hotel **+ubytování: hotel **+
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky