Vzhledem k tomu, že o náš zájezd do oblasti Andorry s lehkou pěší turistikou byl velký zájem, připravili jsme pro vás nový program, s novými pěšími trasami a navíc s příjemnou dopravou lůžkovým autobusem.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den: Příjezd do ANDORRY v odpoledních hodinách, ubytování, volný program.
3. den: Celodenní výlet květinovým údolím VALL D´INCLES k největšímu jezeru Andorry ESTANY DE JUCLAR (převýšení 500 m), návštěva svatyně NOSTRA SENYORA DE MERITXELL.
4. den: Celodenní návštěva hlavního města ANDORRA LA VELLA (gotická čtvrť, obchodní centrum, možnost koupání v termálních lázních CALDEA a možnost nákupů).
5. den: Výlet z lyžařského střediska PAL na vyhlídkový vrchol CAP DE CUBIL, přes průsmyk COLL DE BOTELLA zpět do Palu (převýšení 450 m).
6. den: Dopolední výlet z lyžařského střediska Ordino Arcalís k jezeru ESTANYS DE TRISTAINA (převýšení 280 m), odpolední piknik, procházka po naučných stezkách.
7. den: Návštěva Muzea automobilů v ENCAMPU, románský kostelík SAN ROMA de les Bons, jezero ENGOLASTERS (převýšení 350 m).
8. den: CESTA ŽELEZA – doly, železné skulptury, CESTA DŔEVA – dřevěné skulptury, prohlídka ORDINA – návštěva etnografického muzea a muzea mikrominiatur.
9. den: Po snídani odjezd z Andorry.
10. den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • poj. léčebných výloh a storna
  • dopravu autobusem
  • 7x ubytování v hotelu s bazénem (2lůžkové pokoje s vl. přísl.)
  • 7x polopenzi
  • vedoucího zájezdu
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.