O službě

cestovani-m.pngPortál Cestování.cz jsme se snažili postavit trochu jinak - aby se odlišoval od dalších cestovních a prodejních webů a dával návštěvníkům i něco navíc. Tradiční katalog zájezdů doplňují pravidelné tipy na zajímavou a netradiční dovolenou, které připravujeme ve spolupráci s prodávajícími cestovními kancelářemi.

Zájezdy na Cestování.cz si prodávají přímo cestovní kanceláře. Pokud klient odešle žádost o rezervaci, předáme ji k vyřízení pracovníkům příslušné cestovky. Oznámení o nových rezervacích zasíláme cestovní kanceláři na email a evidujeme v účtu v administraci označené jako "affiliate Cestování.cz".

Potřebujete více informací?

Obchodní podmínky

Za každou odeslanou žádost o rezervaci zájezdu účtujeme 0,5% z celkové ceny na této žádosti. Není to tedy typická provize a může se samozřejmě stát, že rezervace nedopadne a klient neodjede, ale právě proto jsme zvolili tuto výši poplatku.

Spolupráci sjednáváme na dobu neurčitou s možností okamžité výpovědi oběma stranami.

Na Cestování.cz zveřejňujeme jen zájezdy cestovních kanceláří, které jsou zapojené v systému Open Travel Network. Je-li to technicky možné, zajistíme import dat a pravidelnou aktualizaci přímo z Vašeho rezervačního/prodejního systému. Nemáte-li žádný vlastní XML export, poskytneme Vám jednoduchou aplikaci pro vkládání a editaci zájezdů.

Vlastní tematický tip jen s Vašimi zájezdy:

  • cena vlastního tipu je 3900 Kč (bez DPH)