Buenos Aires a vodopády Iguacu


ARGENTINA BRAZÍLIE: Buenos Aires – Tigre – Estancia – argentinská a brazilská strana vodopádů Iguacu Minimální počet osob: 8 Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem do USA. více


cena od: 59 990 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 9 dní
Nejbližší odjezd: od 09.09.2015
Číslo zájezdu: 163407
Pořadatel: America Tours, v.o.s.

Alternativní zájezdy

Rio de Janeiro a vodopády Iguacu

9 dní , letecky, od 26.11.2015

BRAZÍLIE | ARGENTINA: Copacabana – Ipanema – Corcovado – cukrová homole – samba show – brazilská i argentinská…

od 63 990

Vánoce a Silvestr v jižní Indii

15 dní , letecky, od 20.12.2017

Vánoce strávené v křesťanské části Indie budou méně "ladovské", ale o to více barevné a veselé. Čeká nás ochutnávka…

od 63 800

Buenos Aires a vodopády Iguacu

ARGENTINA | BRAZÍLIE:Buenos Aires – Tigre – Estancia – argentinská a brazilská strana vodopádů Iguacu

Minimální počet osob: 8

Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem do USA.

Program

  • 1. den: BUENOS AIRES* Odlet z Prahy do Buenos Aires (noční let).
  • 2. den: BUENOS AIRES* Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká prohlídka Buenos Aires.UVidíte nejširší ulici na světě Avenida 9.de Julio, slavný Obelisk a Colon Theatre, čtvrti San Telmo a May Square - historické a politcké centrum, budovu parlamentu, Casa Rosada, italskou čtvrť La Boca i čtvrť aristokratů Recoleta, kde na místním hřbitově navštívíme i hrob slavné Evity Peronové.
  • 3. den: TIGRE, TANGO SHOW* Dopoledne Vás pozveme na projížďku lodí v malebné části říčních ramen delty řeky Paraná v oblasti Tigre. Odpoledne budete mít dostatek času na samostatnou prohlídku centra Buenos aires a večer Vás pak pozveme k návštěvě Tango Show, bez které by návštěva Buenos Aires nebyla kompletní.
  • 4. den: ESTANCIA - VÝLET DO PAMPY* Celodenní výlet do argentinské pampy s návštěvou typické estancie – ranče na chov dobytka. Zde Vám místní gauchové předvedou svoje dovednosti v zacházení s lasem, jízdě na koni či krocení zdivočelého skotu, a během oběda ochutnáte typickou stravu a nápoje zdejších obyvatel. Návrat do hotelu večer.
  • 5. den: BUENOS AIRES ( MONTEVIDEO)* Celodenní volno k samostatnému poznávání metropole. Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet katamaranem deltou řeky Paraná do uruguayského Colonia del Sacramento.
  • 6. den: VODOPADY IGUACU* Časně transfer na letiště a odlet do Iguacu. Po příletu Vás čeká prohlídka první části mohutných vodopádů situovaných v tropickém pralese – argentinské strany. Po prohlídce a návštěvě mnoha vyhlídek na úchvatné vodopády můžete fakultativně absolvovat plavbu pod vodopády na rychlém člunu – nezapomenutelný zážitek! V podvečer následuje transfer do hotelu a ubytování. Zbytek dne využijte k relaxaci u hotelového bazénu či nákupu suvenýrů.
  • 7. den: VODOPÁDY IGUACU* Odjezd přes hranice Argentiny k prohlídce druhé – brazilské části vodopádů. Čeká Vás dlouhá vycházka, odměnou Vám však budou jedinečné zážitky a množství fotek od nejkrásnějších vodopádů světa. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách. Večer doporučujeme návštěvu některého ze zábavních podniků Iguacu.
  • 8. den: Odlet Transfer na letiště a odlet do Prahy
  • 9. den: Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/argentina/buenos-aires-a-vodopady-iguacu-163407/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz