Od Patagonských ledovců po tropické vod…


ARGENTINA CHILE BRAZÍLIE URUGUAY: Buenos Aires – Trelew – Punta Tombo – Valdes – El Calafate – Perito Moreno Glacier – ledovce Uppsala a Onelli – Torres del Paine - Puerto Natales - Vodopády Iguacu – Sao Paulo Minimální počet osob: 8 Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický… více


cena od: 119 990 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 16 dní
Nejbližší odjezd: od 25.10.2016
Číslo zájezdu: 163416
Pořadatel: America Tours, v.o.s.

Od Patagonských ledovců po tropické vodopády

ARGENTINA | CHILE | BRAZÍLIE | URUGUAY: Buenos Aires – Trelew – Punta Tombo – Valdes – El Calafate – Perito Moreno Glacier – ledovce Uppsala a Onelli – Torres del Paine - Puerto Natales - Vodopády Iguacu – Sao Paulo

Minimální počet osob: 8

Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem do USA.

Program

 • 1. den: BUENOS AIRES* Odlet z Prahy do Buenos Aires (noční let).
 • 2. den: BUENOS AIRES* Po příletu a uvítání průvodcem America Tours následuje v odpoledních hodinách prohlídka města zahrnující největší atrakce a pamětihodnosti. Uvidíte nejširší ulici na světě 9.de Julio Avenue, slavný Obelisk a Colon Theatre, části San Telmo a May Square - historické a politické centrum, budovu parlamentu. Casa Rosada, italskou čtvrť La Boca i čtvrť aristokratů Recoleta, kde na místním hřbitově navštívíme i hrob slavné Evity Peronové.
 • 3. den: TRELEW, PUERTO MADRYN* Odlet do Trelewu. Odtud přejezd do Punta Tombo – města na pacifickém pobřeží známého výskytem tučňáků Magellanových. Pozorování kolonie tučňáků, poté odjezd do Puerto Madryn.
 • 4. den: VALDEZ PENINSULA* Celodenní výlet na poloostrov Valdes – tradiční útočiště rypoušů sloních.
 • 5. den: SAN CARLOS DE BARILOCHE* Dnes Vás čeká celodenní přejezd napříč Argentinou od východu na západ do lázeňského města San Carlos de Bariloche ležícího na březích úchvatného jezera Nahuel Huapi. Po příjezdu orientační vycházka centrem města, ubytování ve večerních hodinách.
 • 6. den: NP PUYEHUE, VULKÁN OSORNO,PUERTO VARAS* Dopoledne průjezd přes lázeňské městečko Villa Angostura do Chile, návštěva národního parku Puyehue s jedinečnými výhledy na vulkán Casablanca a jezero Llanquihue. Závěrem dne návštěva Lake of Todos los Santos známého neuvěřitelně tyrkysovou vodou. Zastávka u říčních peřejí tyrkysové barvy pod kouřícím vulkánem Osorno, poté odjezd do místa ubytování v Puerto Varas.
 • 7. den: PUNTA ARENAS, PUERTO NATALES* Časně odjezd do Puerto Montt, a odtud odlet do nejjižnějšího města světa Punta Arenas. Po krátké orientační prohlídce centra města odjezd do Puerto Natales, výchozího místa k návštěvě patagonských národních parků. Ubytování ve večerních hodinách.
 • 8. den: NP O´HIGGINS, LEDOVEC BALMACEDA* Celodenní výlet lodí do národního parku O’Higgins a k ledovci Balmaceda. Budete uchváceni řekou ledu směřující fjordem do moře, a uvidíte zdejší kolonie kormoránů. Během zpáteční plavby navštívíte místní estancii( ranč), kde pro Vás bude připraven typický patagonský oběd.Příjezd do hotelu večer.
 • 9. den: NP TOREES DEL PAINE, EL CALAFATE* Časně odjezd do národního parku Torres del Paine. Okruh parkem, seznámení s proslulými žulovými věžemi, jezery ve všech odstínech modré a zelené barvy a pozorování všudypřítomných lam guanaco a pštrosů nandu. Večer po překročení hranic Argentiny příjezd do El Calafate. Ubytování.
 • 10. den: LEDOVEC PERITO MORENO* Celodenní výlet k jedinečnému obrovskému ledovci Perino Moreno Glacier, pozorování odlamujících se kusů ledu padajících do jezera. Návrat v odpoledních hodinách a v podvečer orientační prohlídka centra El Calafate.
 • 11. den: EL CALAFATE ,BUENOS AIRES* Transfer na letiště a odlet do Buenos Aires. Po příletu transfer do hotelu a ubytování, zbytek dne indiv.volno
 • 12. den: COLONIA DEL SACRAMENTO* Celodenní výlet katamaránem mohutnou deltou řeky Paraná do uruguayského historického města Colonia del Sacramento, které je jako celek pod ochranou Unesco. Pěší prohlídka pitoreskního starobylého městečka, nákup suvenýrů. Návrat lodí do hBuenos Aires ve večerních hodinách.
 • 13. den: BUENOS AIRES, TIGRE, TANGO SHOW* Dopoledne Vás pozveme na projížďku lodí v malebné spleti říčních ramen delty řeky Paraná v oblasti Tigre. odpoledne budete mít dostatek času na samostatnou prohlídku centra Buenos Aires a večer Vás pozveme k návštěva Tango Show, bez které by návštěva tohoto města nebyla kompletní.
 • 14. den: VODOPÁDY IGUACU* Časně odlet do Iguacu. Prohlídka světoznámých vodopádů situovaných v tropickém pralese. Absolvujete několikakilometrový trail zahrnující nejkrásnější vyhlídky na vodopády z argentinské strany, ubytování ve večerních hodinách.
 • 15. den: VODOPÁDY IGUCU Odlet* Dnes Vás čeká prohlídka vodopádů z brazilské strany, která skýtá ucelený přehled o mohutnosti a nádheře vodopádů, včetně projížďky na tryskových člunech až pod hřmící stěnu hlavních vodopádů( fakultativně)! V odpoledních hodinách následuje transfer na letiště a odlet do Prahy ( s přestupy)
 • 16. den: Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/argentina/od-patagonskych-ledovcu-po-tropicke-vodopady-163416/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz