Sozopol - St. Thomas ****

Moderní hotelový komplex s 5 bazény. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Poloha: klidná, na skalnatém podloží, uprostřed přírodní rezervace. Centrum města s restauracemi, bary a obchody cca 15 km. Letiště Burgas cca 57 km.

Pláž: veřejná, písečná, příkře se svažující pláž cca 50 m. 1 lehátko/osoba a 1 slunečník/pokoj na pláži zdarma. Další pláž dostupná kyvadlovou dopravou (autobus jezdí každých 30 minut, aktuální jízdní řád uveden na recepci).

Vybavení: hotel nabízí ubytování v 302 pokojích a apartmánech v několika 4 patrových budovách, výtahy v hlavní budově. K dispozici recepce s trezorem k pronajmutí (cca 2 €/den), restaurace, a-la-carte restaurace, bar a minimarket. Ve venkovním areálu 5 bazénů s terasou na opalování. 1 lehátko/osoba a 1 slunečník/pokoj u bazénu zdarma.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: fitness. Animační program převážně pro děti. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet : WiFi v lobby zdarma. Na pokojích přístup k internetu na vyžádání.

Wellness tip : zdarma: krytý bazén s vestavěným dětským bazénem. Za poplatek: Spa centrum: parní lázeň, sauna, masáže, solárium.

Pro děti : samostatný dětský bazén, miniklub (od 3 do 13 let), dětské hřiště, dětský animační program, dětské židličky v restauraci. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

parkování: dle dostupnosti zdarma;
domácí zvíře: ne;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc;
platba kartou: VISA, MasterCard.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy