Hotelový komplex v klidné oblasti. K večeři nápoje zdarma.

Poloha: v klidné poloze. Nákupní možnosti a bary cca 200 m. Centrum cca 1,4 km. Centrum malebného městečka Rab s obchody, restauracemi, bary a butiky cca 13 km.

Pláž: přímo u písčité pláže. Lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení: rozsáhlé hotelové zařízení tvořené 5 budovami, celkem 487 pokojů. Recepce s trezorem k pronajmutí (cca 2 €/den), restaurace s výhledem na moře, 3 bary, taneční terasa, minimarket, obchod se suvenýry, 3 výtahy. Rezidence San Marino (19 jednotek) se nachází v prostorách autokempu.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: v hlavní sezóně živá hudba a tanec. Za poplatek: 7 antukových tenisových kurtů (5 s umělým osvětlením), stolní tenis, jízda na kajaku a minigolf. Půjčovna loděk na pláži.

Internet : WiFi v lobby za poplatek, u D2A WiFi na pokojích zdarma.

Pro děti : dětský animační program (1.6.-15.9.). Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 4 €/den.

Další výhody : při objednání polopenze k večeři víno, pivo a nealkoholické nápoje (neplatí v Rezidenci San Marino - pokoje D2A).

parkování: parkoviště zdarma (soukromé parkoviště s klíčem cca 2 €/noc);
domácí zvíře: cca 10 €/den, na vyžádání (pouze v hotelu Sahara nebo Rab a rezidenci San Marino);
lázeňská taxa: cca 1 €/den/os. (do 11 let zdarma, 12-17 let 50% sleva), platba na místě;
na místě se platí: přihlašovací poplatek: cca 1 €/osoba/pobyt;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc;
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Stravování: polopenze

snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. U D2A: k dispozici pouze polopenze, večeře výběr z menu o 3 chodech.

Ubytování: hotel ***

všechny pokoje moderně zařízeny, s klimatizací, sat. TV, WC. Hotel Sahara (NNN) a Rab (NNN): se sprchou, francouzským balkonem. Jednolůžkové (B1A) a dvoulůžkové pokoje (B2A). Hotel Veli Mel (NNN): s vanou, balkonem. Jednolůžkové (C1A) a dvoulůžkové pokoje (C2A). Rezidence San Marino (NNN): cca 24 m2, se sprchou, částečně s balkonem, telefonem, trezorem, minibarem, fénem. Dvoulůžkové superior pokoje (D2A): s možností 1 přistýlky.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.