Pula - Prázdninový areál Centinera ***Přímo na oblázkové pláži s průzračným mořem. Nápoje k večeři pro děti i dospělé zdarma.

Poloha: klidná, obklopen borovým lesem. Prázdninový areál se nachází v nádherné lokalitě Banjole/Pula. Pula s obchody, restauracemi, bary a kavárnami cca 6 km.

Pláž: přímo u oblázkové pláže (cca 50 m) s pozvolným vstupem do moře. Lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení: vkusný hotelový komplex nabízí 151 pokojů ve 4 pavilonech. Recepce, restaurace, bar, kiosek/obchod se suvenýry a úschovna kol. Grill restaurace na pláži.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: animační programy pro děti a dospělé 13.6.–5.9. (kromě soboty). Za poplatek: volejbal, stolní tenis (cca 2 €/h), půjčovna kol a tenis (cca 5 €/h). Různé vodní sporty od místních provozovatelů.

Internet : WiFi za poplatek (cca 7 €/pokoj/pobyt, až pro 4 zařízení).

Wellness tip : za poplatek: krytý bazén s mořskou vodou (cca 18 x 12 m, od poloviny června do poloviny září uzavřený).

Pro děti : dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Další výhody : k večeři při rezervaci polopenze/plné penze: džus, voda, stolní víno a točené pivo. Při rezervaci plné penze navíc nápoje k obědu zdarma.

parkování: cca 1 €/den, platba na místě;
domácí
zvíře: ne;
lázeňská taxa: cca 1 €/den/osoba (12-17 let 50% sleva), platba na místě;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 10.6.-8.9. denně/5 nocí;
platba kartou: VISA, MasterCard, Diners.

Stravování: polopenze

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Při objednání plné penze snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 1x týdně tematický bufet (13.6.-5.9.).

Ubytování: hotel ***

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): dobře vybavené, s fénem, telefonem, sat. TV, minibarem, klimatizací, sprchou, WC, bočním výhledem na moře, francouzským balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): s balkonem, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2D/A3D): s možností přistýlky, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A4C): pro 4 osoby, dvoulůžkový pokoj s pohovkou pro 2 osoby nebo 2 přistýlkami, s balkonem, jinak jako A2A. Dvoupokojové apartmány (A4E): cca 30 m2, nově zrekonstruované v r. 2015, v přístavbě, 2 dvoulůžkové pokoje, 1 koupelna, se 2 balkony, blízko pláže, jinak jako A2A.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.