Zájezd č. 82620


4-denní poznávací zájezd s koupání v termálních lázních AMBERG
katedrála Notre Dame, Montmartre, Sacré-Coeur, Pigalle, Moulin Rouge, Vítězný oblouk, Champs-Elysées, Louvre, Orsay, Eiffelova věž, Invalidovna, centrum Pompidou, …

Stravování: vlastní

možnost přikoupení snídaně
snídaně v buse + nápoj

Doprava: autokarem

Nástupní místa: Brno, Jihlava, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov - bez příplatku


Svozová místa: Ostrava, Frýdek – Místek, Nový Jičín - 350 Kč/os./obousměrně; Zlín,Olomouc,Kroměříž - 250Kč/os/obousměrně

Ubytování: hotel

3lůžkové pokoje

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR, noční přejezd Německem do Paříže
2. den: Ráno příjezd do Paříže (snídaně v autobuse + káva nebo čaj - v ceně zájezdu). Okruh busem: Opera, náměstí Vendome, náměstí Concorde, Champs-Elysées, Vítězný oblouk, Trocadero. Z Trocadera přejdeme k Eiffelově věži. Po prohlídce Eiffelovy věže se vydáme k Invalidovně a dále na Champs-Elysées. Pak následuje přejezd metrem na Montmartre: náměstí Pigalle, kabaret Moulin Rouge, náměstí malířů Place du Tertre, bazilika Sacre Coeur. Ve večerních hodinách přejezd busem na ubytování - hotel F1.
3. den: Ráno v 8:30 hod (po snídani - není v ceně) odjezd do centra Paříže - pěší okruh s průvodcem: Lucemburské zahrady, Pantheon, Sorbonna, Justiční palác, katedrála Notre – Dame, Radnice, centrum Pompidou, Královský palác, návštěva světoznámého muzea Louvre nebo Orsay, fakultativně večerní projížďka lodí po Seině. Ve večerních hodinách odjezd z Paříže.
4. den: Ráno zastávka v lázních Amberg - koupání v bazénech s termální vodou (tobogán, vířivky, pára v ceně) nebo možnost individuálního programu-procházky, nákupy v městečku Amberg. Odjezd v 11:30 hod. Příjezd do Brna cca v 17:30 hod.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je APOLLON cestovní kancelář, s.r.o.