Dolomity - úchvatné skupiny Brenta a Presanella - LUXTento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit v Itálii, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na výhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí.

Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s pěkným relaxačním centrem a bazénem, pokoje mají vlastní sociální zařízení. Snídaně je podávána formou švédského stolu, večeře výběr z menu o 3 chodech.

Program zájezdu

1. den: Odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.
2. den: Výlet v oblasti Dolomity - FOLGARIDA. Pěší túra k jezeru LABO MALGHETTE a na horu MONTE VIGO.
3. den: Krátký přejezd do MADONNY DI CAMPIGLIO . Výlet pod skalními věžemi skupiny BRENTA. Cesta údolím pod PASSO GROSTE krásnou jihotyrolskou přírodou s fantastickými pohledy na CIMA BRENTA kolem MONTE SPINALE.
4. den: Odjezd na túru kolem magického jezera LAGO DI MOLVENO, nad kterým se majestátně tyčí vrcholky východní stěny masivu Brenta. Výlet do malebného údolí VAL DELLE SEGHE k horské chatě CROZ DELL ALTISSIMO.
5. den: Výlet do NÁRODNÍHO PARKU STELVIO z městečka PEIO . Pěší vycházka k jezeru LAGO DI PIAN PALÚ.
6. den: Výlet na sedlo PASSO TONALE - vyhlídková cesta pod vrcholem MONTE SERODINE s pohledy na ledovec masívu PRESENA. Nebo možnost výjezdu lanovkou na PASSO DEL MONTICELLO a vycházka k ledovci PRESENA.
7. den: Přejezd do MADONNY DI CAMPIGLIO . Pěší túra ve východní části masivu PRESANELLA k jezeru LAGO NAMBINO a LAGO PRADALAGO. Večer odjezd do Čech.
8. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna
  • dopravu autobusem
  • vedoucí zájezdu
  • 5x ubytování (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 5x polopenzi
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.