Dolomity - úchvatné skupiny Brenta a Presanella…


Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit v Itálii, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 7047
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Dolomity - úchvatné skupiny Brenta a Presanella - LUX

Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit v Itálii, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na výhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí.

Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s pěkným relaxačním centrem a bazénem, pokoje mají vlastní sociální zařízení. Snídaně je podávána formou švédského stolu, večeře výběr z menu o 3 chodech.

Program

  • 1. den: Odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.
  • 2. den: Výlet v oblasti Dolomity - FOLGARIDA. Pěší túra k jezeru LABO MALGHETTE a na horu MONTE VIGO.
  • 3. den: Krátký přejezd do MADONNY DI CAMPIGLIO . Výlet pod skalními věžemi skupiny BRENTA. Cesta údolím pod PASSO GROSTE krásnou jihotyrolskou přírodou s fantastickými pohledy na CIMA BRENTA kolem MONTE SPINALE.
  • 4. den: Odjezd na túru kolem magického jezera LAGO DI MOLVENO, nad kterým se majestátně tyčí vrcholky východní stěny masivu Brenta. Výlet do malebného údolí VAL DELLE SEGHE k horské chatě CROZ DELL ALTISSIMO.
  • 5. den: Výlet do NÁRODNÍHO PARKU STELVIO z městečka PEIO . Pěší vycházka k jezeru LAGO DI PIAN PALÚ.
  • 6. den: Výlet na sedlo PASSO TONALE - vyhlídková cesta pod vrcholem MONTE SERODINE s pohledy na ledovec masívu PRESENA. Nebo možnost výjezdu lanovkou na PASSO DEL MONTICELLO a vycházka k ledovci PRESENA.
  • 7. den: Přejezd do MADONNY DI CAMPIGLIO . Pěší túra ve východní části masivu PRESANELLA k jezeru LAGO NAMBINO a LAGO PRADALAGO. Večer odjezd do Čech.
  • 8. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/italie/pohodovy-tyden-v-dolomitech-madonna-di-7047/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz