Toskánsko a ostrov Elba


Lucca - Pisa - Montecatini Terme - San Gimignano - Siena - ostrov Elba - Vinci - Florencie Poznávací zájezd do nádherného Toskánska - oblíbeného kraje umělců i turistů, proslaveného historickými památkami i dobrým vínem. Toskánsko láká každoročně návštěvníky z celého světa, Toskánsko je krajem který… více


cena od: 7 950 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 6 dní
Nejbližší odjezd: od 18.08.2015
Číslo zájezdu: 84598
Pořadatel: LIKIDIS TRAVEL, s.r.o.

Alternativní zájezdy

Hotel Alma***

13 dní , autokarem, od 25.6.2016

Kouzelné městečko Kamena Vourla se rozprostírá na jižním pobřeží zálivu Maliakos. Nachází se na krásném místě mezi…

od 5 790

First Minute
doprava: autokarem strava: snídaně ubytování: hotel ***
Toulky jižní Francií s koupáním

Toulky jižní Francií s koupáním

6 dní , autokarem, od 19.9.2017

Zlaté písečné pláže, divoké hory a Katarské hrady Le Grau Du Roi – Port Camarque - Agde – Béziers – Montpellier…

od 9 205

Toskánsko a ostrov Elba

Lucca - Pisa - Montecatini Terme - San Gimignano - Siena - ostrov Elba - Vinci - Florencie


Poznávací zájezd do nádherného Toskánska - oblíbeného kraje umělců i turistů, proslaveného historickými památkami i dobrým vínem. Toskánsko láká každoročně návštěvníky z celého světa, Toskánsko je krajem který nikdy neomrzí a vždy nadchne něčím novým. A navíc z Toskánska podnikneme ještě i výlet na ostrov Elba...

Ubytování

3x ubytování v hotelu*** v lázních Montecatini Terme

Stravování

3x snídaně

Doprava

TRASA - Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc, (Kroměříž, Zlín), Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov


PŘÍPLATKY ZA SVOZY - z nástupních míst - Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek - 300 Kč/os.; z nástupních míst - Nový Jičín, Hranice, Kroměříž, Zlín - 200 Kč/os.
PŘI OBJEDNÁVCE zájezdu do 28.2.2015 svoz ZDARMA.

Program

  • 1. den: ODJEZD Z ČR - odjezd ve večerních hodinách přes Rakousko do Itálie.
  • 2. den: LUCCA – PISA – MONTECATINI TERME - příjezd do Itálie do kraje Toskánsko - zastávka ve starobylém městě Lucca s náměstím postaveným na základech starořímské arény, odpoledne návštěva městečka se slavnou šikmou věží Pisa, přejezd na ubytování v oblasti oblíbených lázní Toskánska - Montecatini Terme, nocleh.
  • 3. den: SAN GIMIGNANO – SIENA - snídaně, celodenní poznávání Toskánska - cesta krajem proslaveným pěstováním vína a oliv do unikátního starobylého toskánského městečka San Gimignano vystavěného na kopcích s typickými rodovými věžemi, večer návrat na ubytování, nocleh.
  • 4. den: OSTROV ELBA – PORTOFERRAIO – PORTO AZZURRO – CAPOLIVERI - celodenní výlet na ostrov Elba - po snídani odjezd na trajekt na ostrov Elba – dopoledne prohlídka oblasti městečka Portoferraio, návštěva Napoleonovy residence Villa dei Molini, odpoledne návštěva městečka Porto Azzurro a Capoliveri, možnost nákupu suvenýrů, k večeru trajekt zpět z ostrova Elba do Toskánska, návrat na ubytování, nocleh.
  • 5. den: VINCI – FLORENCIE - snídaně, odjezd panoramatickou silnicí pohořím Monte Albano do horské vesničky Vinci – možnost návštěvy hradu s muzeem slavného rodáka Leonarda da Vinciho, přejezd k prohlídce hlavního města Toskánska - Florencie s Dómem, palácem Pitti, slavným mostem Ponte Vecchio, řadou nádherných kostelů, galerií Uffizi - volno, večer odjezd z Toskánska do Rakouska a ČR.
  • 6. den: PŘÍJEZD DO ČR - příjezd v odpoledních hodinách.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/italie/poznejte-italii-busem-a-letecky-84598/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz