Zahrady krajů Lazio a den květin ve Viterbu

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 28. dubna 2017
od 8 690 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Pojeďte s námi objevovat rozkvetlé Lazio. Ve Viterbu vás dojmou krásné květinové dekorace i středověká tradice květinových slavností, odpočinete si u sopečného jezera Lago di Bolsena a bude se vám tajit dech při výhledech z městeček Civita di Bagnoregio, Montefiascone a Orvieto. Jaro plné květů, jak má být. Celý popis ...

duben 2017

28.04. - 03.05.2017 pátek - středa
snídaně autokarem
8 690 Kč
cena za 6 dní (3 noci)

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • 3x ubytování v hotelu
 • 3x snídani
 • průvodce
 • CK si vyhrazuje právo drobných úprav programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám při slavnostech.

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
 • 1/1 pokoj – povinný při nedoobsazení (příplatek: 1800 Kč)
 • 1x večeře v Orvietu (příplatek: 500 Kč)

Zahrady krajů Lazio a den květin ve Viterbu

Pojeďte s námi objevovat rozkvetlé Lazio. Ve Viterbu vás dojmou krásné květinové dekorace i středověká tradice květinových slavností, odpočinete si u sopečného jezera Lago di Bolsena a bude se vám tajit dech při výhledech z městeček Civita di Bagnoregio, Montefiascone a Orvieto. Jaro plné květů, jak má být.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: GARAVICCHIO, Giardino dei Tarocchi – zahrada Mysterií, fantastické sochy od různých světových autorů ukryté v zeleni. BOLSENA, město nad největším jezerem vulkanického původu v Evropě, historické centrum, hrad, katedrála Santa Cristina. MONTEFIASCONE na okraji kráteru vyhaslé sopky u jezera Lago di Bolsena s katedrálou ze 17.stol.
3. den: CAPRAROLA, pozdně renesanční venkovská vila Palazzo Farnese s freskovou výzdobou a krásnými zahradami se sochami. BAGNAIA, nejkrásnější zahrady Lazia, Villa Lante (UNESCO), renesanční zahrady a fontány, malebné jezero Lago di Vico v původním sopečném kráteru, TUSCANIA, bývalé biskupské sídlo se dvěma pozoruhodnými románskými kostely.
4. den: Fantastické zahrady příšer Sacro Bosco v údolí pod zámkem Orsini v BOMARZU, gigantické sochy v manýristických zahradách uprostřed přírody. VITERBO, bývalé sídlo papeže, středověká čtvrť San Pellegrino, dóm a papežský palác. Slavnost květů San Pellegrino in Fiore, průvod a zahájení v historických kostýmech, krásné květinové dekorace na kašnách, domech i chodnících, indiv. místní dopravou - termální a zážitkové lázně Terme dei Papi.
5. den: CIVITA DI BAGNOREGIO, pohádkové středověké městečko na skalním ostrohu s fantaskními výhledy do kraje, přírodní zahrada Lazia, zemní pyramidy. ORVIETO, etruské hrobky pod starým městem, lanovka, katedrála, studna sv. Patrika, fakult. večeře, večer odjezd.
6. den: Návrat odpoledne.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.