Lázně Zalakaros a prázdniny u Balatonu


Chcete si o prázdninách odpočinout s rodinou, dobře se najíst, vínka popít, užít si dětí a vnoučat a stačí vám k tomu „maďarské moře“? Pak je tento výlet pro Vás. Termální lázně Hévíz, Zalakaros, Bükfürdo. více


cena od: 7 990 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 7 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 6607
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Lázně Zalakaros a prázdniny u Balatonu

Chcete si o prázdninách odpočinout s rodinou, dobře se najíst, vínka popít, užít si dětí a vnoučat a stačí vám k tomu „maďarské moře“? Pak je tento výlet pro Vás.
Termální lázně Hévíz, Zalakaros, Bükfürdo.

Program

  • 1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. ŠOPROŇ - náměstí s městskou věží a kostelem, ochutnávka vín Kékfrankos a Ólaszrizling, koupání v lázních BÜKFÜRDÖ, přejezd na ubytování, večeře.
  • 2. den: ZALAKAROS - pobyt v termálních lázních a relaxace v lázeňském parku, fakult. večeře v hotelu (za příplatek) nebo místní čarda.
  • 3. den: BALATON - největší sladkovodní jezero střední Evropy. SZIGLIGET - arboretum u zámku Eszterházyů, středověký hrad a koupání v Balatonu. TIHANY - skanzen lidové architektury, opatství, lehká turistika, „levandulový ráj“, BADACSONY, fakult. terénními vozy do okolních vrchů a vinohradů, event. vycházka na jeden z vrcholů k čedičové skále, večeře s výhledem na jezero a fakult. ochutnávka vína.
  • 4. den: Výlet k jezeru KIS-BALATON, návštěva buvolí rezervace, polodenní koupání v termálech ZALAKAROS (variantně celodenní pobyt v termálních lázních), fakultativně večeře.
  • 5. den: Největší hrad v Maďarsku SŰMEG a nejkrásnější zámek KESZTHELY, město a zámek „maďarské Versailles“ s anglickým parkem, muzeum panenek v krojích, individuálně bauxitové jeskyně TAPOLCA, plavba na lodičkách nebo variantně městečko s mlýnem. Odpoledne HÉVÍZ, koupel v největším evropském kráterovém termálním jezeře Gyógytó, variantně celodenní pobyt v lázních a parku ZALAKAROS.
  • 6. den: Celodenní pobyt v termálních lázních ZALAKAROS, fakultativně večeře s vínem na rozloučenou v typické čárdě. Odjezd pozdě večer do ČR.
  • 7. den: Návrat do Prahy časně ráno.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/madarsko/lazne-zalakaros-a-prazdniny-u-balatonu-6607/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz