Pobyt v maďarských termálních lázních Bük…


Další z našich programů do Maďarska a maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v maďarských termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd do Maďarska je realizován… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 6 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 47143
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Pobyt v maďarských termálních lázních Bük s výlety

Další z našich programů do Maďarska a maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v maďarských termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd do Maďarska je realizován bez nočních přejezdů!

Ubytování

2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím

Program

  • 1. den: Ráno odjezd z ČR. Odpoledne zastávka v ŠOPRONI - nejkrásnějším středověkém maďarském městě, připomínajícím svoji gotickou a barokní architekturou Český Krumlov. Večer příjezd do termálních lázní Bük, ubytování.
  • 2. den: Polodenní výlet na zámek FÖRTOD (UNESCO) – zámek rodiny Esterháziů, tzv. maďarské Versailles. Odpoledne volno, relaxace v areálu termálních lázní.
  • 3. den: Polodenní výlet do městečka KÖSZEG s velmi pěkně dochovaným centrem města, historickým náměstím a hradem. Odpoledne volno, relaxace v areálu termálních lázní BÜKFÜRDO.
  • 4. den: Celodenní výlet k BALATONU. Postupně navštívíme hrad SÜMEG, město a zámek KESZTHELY na jihozápadním konci Balatonu a na závěr dne i termální lázně HEVÍZ.
  • 5. den: Volno, relaxace v areálu termálních lázní BÜKFÜRDO. Večer fakultativně posezení v maďarské čárdě s ochutnávkou maďarských vín a občerstvením.
  • 6. den: Ráno odjezd z Büku. Dopoledne zastávka ve VÍDNI (UNESCO), okružní jízda městem a pěší prohlídka historického centra. Pozdě večer návrat zpět do ČR.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/madarsko/pobyt-v-madarskych-termalnich-laznich-buk-s-47143/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz