Památky Mexico City a Yucatánu - s možností…


Mexico City – chrám Guadeloupe – Teotihuacan – Villahermosa – Palenque – Uxmal – Meridá – Chichen Itzá – Cobá – Cancún Minimální počet osob: 8 více


cena od: 63 990 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 12 dní
Nejbližší odjezd: od 18.05.2016
Číslo zájezdu: 163387
Pořadatel: America Tours, v.o.s.

Alternativní zájezdy

Buenos Aires a vodopády Iguacu

9 dní , letecky, od 9.9.2015

ARGENTINA | BRAZÍLIE:Buenos Aires – Tigre – Estancia – argentinská a brazilská strana vodopádů Iguacu Minimální…

od 59 990

Vánoce a Silvestr v jižní Indii

15 dní , letecky, od 20.12.2017

Vánoce strávené v křesťanské části Indie budou méně "ladovské", ale o to více barevné a veselé. Čeká nás ochutnávka…

od 63 800

Památky Mexico City a Yucatánu - s možností prodloužení

Mexico City – chrám Guadeloupe – Teotihuacan – Villahermosa – Palenque – Uxmal – Meridá – Chichen Itzá – Cobá – Cancún

Minimální počet osob: 8

Program

 • 1. den: MEXICO CITY* Odlet z Prahy do Mexico City. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.
 • 2. den: MEXICO CITY* Dopoledne Vás čeká polodenní prohlídka centra Mexico City zahrnující největší zajímavosti a pamětihodnosti metropole – Zocalo, katedrálu, vládní palác, park Chapultepec… prohlídku zakončíme návštěvou Muzea Antropologie (vstup není v ceně). Odpolední hodiny jsou vyhrazeny samostatnému poznávání centra Mexico City.
 • 3. den: GUADELUPE, TEOTIHUACAN* Dopoledne nejprve navštívíte slavnou baziliku Panny Marie v Guadalupe, a poté Vás čeká výlet do jedinečného Teotihuacanu. Prohlédnete si ruiny města, shlédnete ukázku výroby kultovních předmětů z obsidiánu a jistě absolvujete výstup na některou z městských pyramid. Po návratu do hotelu ještě zbyde čas na samostatnou vycházku podvečerním centrem.
 • 4. den: VILLAHERMOSA,PALENQUE* Ráno transfer na letiště a odlet do Villahermosy. Po příletu odjezd do Palenque, ubytování ve večerních hodinách.
 • 5. den: PALENQUE* Po snídani odjezd k prohlídce jedné z nejzajímavějších mayských památek – města Palenque. Monumentálnost pyramid a staveb zasazených do tropického pralesa Vás určitě uchvátí!! V odpoledních hodinách odjezd do Campeche, ubytování.
 • 6. den: UXMAL,MÉRIDA* Dnes Vás čeká návštěva další nezapomenutelné památky – chrámového komplexu v Uxmalu a koloniálního města Mérida. Po náročném dnu večer ubytování v Chichen Itzá.
 • 7. den: CHICHEN ITZÁ,COBÁ* Časně ráno navštívíte archeologickou zónu bývalého sídelního města Mayské říše – Chichen Itzá. Jedinečné zážitky z této památky Vám umocní návštěva dalšího Mayského města Cobá. Zde jistě neodoláte možnosti vylézt na nejvyšší mayskou pyramidu vysoko nad koruny stromů pralesa… V podvečer Vás čeká příjezd do Tulumu, osady na březích Karibiku, ubytování.
 • 8. den: TULUM,CANCUN* Ráno navštívíte jednu z nejkrásnějších mayských památek – ruiny města Tulum rozložené na pahorcích nad blankytně modrými vodami Karibiku. Jistě neodoláte koupeli na sněhově bílé pláži před odjezdem do Cancúnu – jedinečného turistického letoviska na břehu Karibského moře. Ubytování v hotelu přímo na bělostné pláži.
 • 9. den: CANCUN(ISLA MUJERES)* Celodenní volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu!! Fakultativně Vám nabídneme plavbu na ostrov Isla Mujeres spojenou se šnorchlováním na korálovém reefu (vč. oběda).
 • 10. den: CANCUN* Celodenní relaxace na pláži u pohádkového moře bude krásnou tečkou za Vaším nezapomenutelným zájezdem.
 • 11. den: CANCUN* Dopoledne volno k relaxaci na pláži nebo u ho­telového bazénu. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy, event. prodloužení pobytu v Cancunu.
 • 12. den: Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/mexiko/pamatky-mexico-city-a-yucatanu-163387/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz