Bavorská města, památky, hory


Tento program je variantou jednoho z našich nejprodávanějších zájezdů – Bavorské hrady a zámky. Řada našich klientů si přála strávit v tomto malebném koutě Bavorska o něco více času, a navštívit i další zajímavá místa této oblasti. Věříme, že tento zájezd vás zaujme neméně tak, jako program původní. více


cena od: 5 180 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 4 dny
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 73743
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Alternativní zájezdy

Benátská laguna (Benátský karneval)

4 dny , autokarem, od 24.2.2017

Benátky jsou romantické město plné kanálů, historických památek a muzeí. Na našem zájezdu Vám umožníme toto město…

od 5 490

Benátky a karneval autokarem

4 dny , autokarem, od 24.2.2017

Náměstí Svatého Marka (Piazza San Marco): Náměstí Svatého Marka je samotným centrem města. Toto rušné, luxusní…

od 5 490

Bavorská města, památky, hory

Tento program je variantou jednoho z našich nejprodávanějších zájezdů – Bavorské hrady a zámky. Řada našich klientů si přála strávit v tomto malebném koutě Bavorska o něco více času, a navštívit i další zajímavá místa této oblasti. Věříme, že tento zájezd vás zaujme neméně tak, jako program původní.

Program

  • 1. den: Brzy ráno odjezd z ČR. Kolem poledne příjezd do MNICHOVA, prohlídka této bavorské metropole. V odpoledních hodinách pokračování v cestě na jih Bavorska . Při cestě zastávka v poutním místě WEIS KIRCHE s unikátní vnitřní výzdobou kostela (památka UNESCO). Večer příjezd do hotelu, ubytování.
  • 2. den: Ráno odjezd do známého alpského střediska GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2963m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou PARTNACHKLAMM. Zastávka u jezera EIBSEE. Odpoledne prohlídka kláštera ETTAL - rozlehlý klášter ze 14. století v údolí řeky Ammer po prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Večer návrat na ubytování.
  • 3. den: Návštěva zámku HOHENSCHWANGAU, návštěva zámku Neuschwanstein, pohádkově krásné stavby v bavorských Alpách. Odpoledne zastávka v lázeňském městečku FUSSEN. Večer návrat na ubytování.
  • 4. den: Po snídani odjezd do PRIENU, krátká zastávka. Dále přejezd k jezeru CHIEMSEE, kde je možné navštívit zámek HERRENCHIEMSEE na ostrově uprostřed jezera, který je replikou francouzských Versailles, nebo využít možnosti koupání ve velkém aquaparku na břehu jezera. V pozdních nočních hodinách návrat do ČR.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/nemecko/bavorska-mesta-pamatky-hory-73743/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz