Hotel s rozsáhlým sportovním programem. Vhodný pro rodiny s dětmi.

Poloha: hotel je obklopen loukami. Centrum vzdáleno cca 400 m. Jezero Gosausee cca 7 km a Hallstättersee cca 10 km.

Vybavení: 2 propojené budovy se 105 pokoji, restaurací, zimní zahradou a barem. Výtah. Letní terasa, louka s lehátky a slunečníky.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: stolní tenis, volejbalové hřiště, fitness, jízdní a horská kola k zapůjčení (dle dostupnosti), nordic walking hole k zapůjčení (dle dostupnosti), lezecká stěna a lukostřelba. Animační program (dle počasí) např. pěší túra a cyklotúra s průvodcem. Za poplatek: biliár, stolní fotbálek a tenisová hala.

Internet : WiFi připojení zdarma.

Wellness tip : zdarma: krytý bazén (7 x 4 m), sauna, infračervená kabina, tepidárium, odpočinková místnost. Za poplatek: masáže.

Pro děti : dětské hřiště a dětská herna. Zapůjčení kol pro děti. Vybavení pro nejmenší (dětská postýlka zdarma na vyžádání v CK, dětská židlička, aj.). Animace pro děti 3-12 let (v době prázdnin) v dětském klubu: malování, dětská diskotéka, dětská olympiáda, dobrodružné túry.

parkování: parkoviště zdarma;
domácí zvíře: cca 8 €/den;
lázeňská taxa: cca 1,70 € den/osoba od 15 let, platba na místě;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 8.7.-18.8. denně/3 noci.

Stravování: all inclusive

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů, 12.00-14.00 h. malé občerstvení nebo obědový balíček, 15.00-16.00 h. káva, zákusky a zmrzlina pro děti, k večeři výběr z menu se salátovým bufetem nebo večeře formou bufetových stolů. 10.00-21.00 h. pivo, víno, limonády, minerální voda, káva, čaj.

Ubytování: hotel ****

dvoulůžkové pokoje (A2D/A3D/A4D): s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka), cca 26 m2. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, rádiem, telefonem, trezorem, minibarem, vanou, WC a fénem. Jednolůžkové pokoje (A1B): vybavení jako A2D. Studio (A2B/A3B/A4B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka), cca 29 m2, vybavení jako A2D, navíc balkon. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): 2 dvoulůžkové pokoje (1x s rozkládací pohovkou), cca 53 m2, vybavení jako A2D, navíc balkon.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.