Hersonissos Village


Poloha: Hotelový komplex Hersonissos Village hlavní budovy a bungalovů je vystavěn v tradičním stylu na klidném místě ve svahu s krásně udržovanou zahradou, odkud je nádherný výhled na Herssonisos. Písečná pláž je od hotelu Hersonissos Village vzdálená asi 400 metrů, doprava je zajištěna hotelovým minibusem… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 151803
Pořadatel: Greece Tours Prague, spol. s r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy

Hersonissos - Hersonissos Village ***+

Poloha: Hotelový komplex Hersonissos Village hlavní budovy a bungalovů je vystavěn v tradičním stylu na klidném místě ve svahu s krásně udržovanou zahradou, odkud je nádherný výhled na Herssonisos. Písečná pláž je od hotelu Hersonissos Village vzdálená asi 400 metrů, doprava je zajištěna hotelovým minibusem několikrát denně. Centrum letoviska Hersonissos s mnoha obchody a tavernami je vzdáleno asi 1 kilometr. Vzhledem k umístění hotelu nedoporučujeme pobyt pro klienty s pohybovými problémy, neboť jednotlivé části hotelu jsou v různých úrovních svahu. Na pláži možnost provozování vodních sportů za poplatek, asi 7 kilometrů od hotelu je velký aquapark.

Sport & zábava all inclusive : Tenis, stolní tenis, minigolf a malé fotbalové hřiště.

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady / na moře Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednice, telefon, SAT/TV, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady / na moře. Mx.obsazenost 3 osoby. Rodinný pokoj Ložnice s obývací částí a dvěma přistýlkami, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednice, telefon, SAT/TV. Max. obsazenost 4 osoby.

Ubytování

Vybavení hotelu : Dva sladkovodní bazény, dětské brouzdaliště a pool bar, lehátka se slunečníky jsou v areálu hotelu Hersonissos Village pro klienty zdarma, na pláži za poplatek. V hlavní budově jsou restaurace a minimarket. K vybavení patří hlavní bar s terasou, prostor pro sledování televize, internetový kout, stolní tenis, tenisový kurt, biliár, mini golf. V nejvyšší sezóně pořádá hotel Hersonissos Village příležitostné animační programy.

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednice, telefon, rádio, SAT/TV, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

plná penze formou all inclusive

Program all inclusive zahrnuje : Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci od 07.15 do 09.45 hodin včetně nápojů.
Obědy formou bufetu u snack baru od 12.30 do 14.00 hodin včetně nealkoholických nápojů, místního piva a vína.
Večeře formou bufetu v hlavní restauraci od 18.30 do 21.00 hodin včetně nealkoholických nápojů, místního piva a vína.
Občerstvení u pool baru od 10.00 do 18.00 hodin – snacky, nealkoholické nápoje, pivo a víno, alkoholické nápoje místní výroby.
Nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje - ouzo, raki a brandy, místní pivo a víno, překapávanou kávu a výběr čajů u pool baru od 10.00 do 18.00 hodin a u hlavního baru od 18.00 do 01.00 hodin.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/recko/hersonissos-hersonissos-village-151803/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz