Samaina Inn


Poloha: Oblíbený, pěkný hotel Samaina Inn se nachází přímo na pobřeží městečka Karlovassi, od dlouhé oblázkové pláže ho dělí jen místní komunikace. V okolí je řada kaváren, taveren a obchodů s potravinami a suvenýry. Pro spojení s centrem města Karlovassi, vzdáleným asi 2 kilometry, nebo pro koupání… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 11 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 101204
Pořadatel: Greece Tours Prague, spol. s r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy

Karlovassi - Samaina Inn ****

Poloha: Oblíbený, pěkný hotel Samaina Inn se nachází přímo na pobřeží městečka Karlovassi, od dlouhé oblázkové pláže ho dělí jen místní komunikace. V okolí je řada kaváren, taveren a obchodů s potravinami a suvenýry. Pro spojení s centrem města Karlovassi, vzdáleným asi 2 kilometry, nebo pro koupání na pláži Potami lze v hlavní sezóně využít místní linkový autobus.

Vybavení: V atriu hotelu se nachází sladkovodní bazén s brouzdalištěm, pool barem a sluneční terasou, na níž jsou lehátka a slunečníky klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Ve velké vstupní hale s recepcí je prostor pro sledování velkoplošné televize, internetový koutek a obchod se suvenýry. U bazénu je wifi bez poplatku.
Vybavení hotelu Samaina Inn doplňuje hlavní restaurace, bar, tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis, herna a dětský koutek.

Popisy pokojů : Popisy pokojů
Dvoulůžkové pokoje
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro 1 dospělou osobu, nebo 2 děti, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, SAT/TV, rádio, balkon nebo terasa. Centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu po omezenou dobu. Možnost pronájmu trezoru na recepci za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, SAT/TV, rádio, balkon nebo terasa. Centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu po omezenou dobu. Možnost pronájmu trezoru na recepci za poplatek.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje : • Snídaně formou bufetu od 07.15 do 11.00 hodin.
• Obědy formou bufetu od 12.00 do 14.00 hodin.
• Večeře formou bufetu od 18.15 do 21.30 hodin.
• Dvakrát týdně speciální dětský bufet, tematické večeře a řecké večery s živou hudbou.
• Snacky a sladkosti od 11.00 do 12.00 a od 14.00 do 18.00 hodin.
• Vodu, nealkoholické nápoje, filtrovanou kávu, pivo, ouzo, raki a místní alkoholické nápoje od 11.00 do 23.00, vybrané koktejly od 16.30 do 17.30 hodin.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/recko/karlovassi-samaina-inn-101204/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz