Kolymbari - Avra Imperial Beach Resort & Spa *****

Poloha: Moderní luxusní hotelový resort Avra Imperial Beach se nachází v dosahu tří minut chůze od malebné rybářské vesničky Kolymbari, 23 kilometrů na západ od města Chania.

Popis hotelu : Resort se skládá z několika budov zasazených v upravené zahradě se vzrostlými palmami, u 3 kilometry dlouhé pláže, od které jej dělí místní komunikace.

Pláž & Bazény : tři velké bazény, dětský bazén s brouzdalištěm, v hlavním bazénu je oddělená část s mořskou vodou,
jacuzzi,
pláž písčito-oblázková,
lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži zdarma, možnost zapůjčení plážových osušek

Sport & zábava : tenis, fitness centrum, vodní sporty na pláži

Aktivity pro děti a juniory : animační program, dětský bazén, brouzdaliště, půjčovna dětských kočárků

Internetové připojení : wifi zdarma

Relaxace & Wellness : thalassotherapy centrum: masáže, finská sauna, balneoterapie, aromaterapie, vnitřní vyhřívaný bazén,
fitness centrum, kadeřnictví a kosmetický salón

Popisy pokojů : Deluxe pokoj výhled do zahrady/ na bazén Interiér 32 m², ložnice s obývací částí, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady / na bazén. Max.obsazenost 3 osoby. Deluxe pokoj výhled na moře Interiér 32 m², ložnice s obývací částí, balkon nebo terasa s výhledem na moře. Max.obsazenost 3 osoby. Deluxe pokoj sdílený bazén Interiér 32 m², ložnice s obývací částí, terasa s lehátky a ručníky, přímý vstup do sdíleného bazénu. Max.obsazenost 3 osoby. Deluxe pokoj privátní bazén Interiér 32 m², ložnice s obývací částí, terasa s lehátky a ručníky, přímý vstup do privátního bazénu. Max.obsazenost 3 osoby. Superior pokoj privátní bazén Interiér 37 m², ložnice s obývací částí, terasa s lehátky a ručníky, přímý vstup do privátního bazénu. Max.obsazenost 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí a 1 dítě. Rodinný pokoj Interiér 40 m², velká obývací část s pohodlnou pohovkou a ložnice oddělená prosklenou stěnou, balkon nebo terasa. Max.obsazenost Max.obsazenost 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí a 1 dítě. Deluxe suita privátní bazén Interiér 60 - 62 m², suita s oddělenou ložnicí vybavenou superk king size lůžkem (200 x 200 cm) a obývací částí, dvě koupelny se sprchou a vanou, kosmetika značky VAPIVITA, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, individuálně ovladatelná klimatizace, internetové připojení, TV/ SAT LCD, CD a DVD přehrávač, kávovar pro přípravu Espressa, minibar, trezor o rozměrech laptopu, telefon s přímou volbou. Terasa se zahradním nábytkem a lehátky, privátní bazén. Max.obsazenost 4 osoby.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy