Giakalis


Poloha: Klienty oblíbený, pěkně upravený, členitý dvoupatrový objekt Giakalis se nachází na klidném místě v krásné zahradě asi 450 metrů od písčité pláže, kde jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži je sprcha a převlékárna, občerstvení lze zakoupit v minimarketu nebo taverně. V okolí je několik… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 101194
Pořadatel: Greece Tours Prague, spol. s r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy

Marmari - Giakalis

Poloha: Klienty oblíbený, pěkně upravený, členitý dvoupatrový objekt Giakalis se nachází na klidném místě v krásné zahradě asi 450 metrů od písčité pláže, kde jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži je sprcha a převlékárna, občerstvení lze zakoupit v minimarketu nebo taverně. V okolí je několik obchodů a taveren. Letovisko Marmari s obchody, restauracemi, kavárničkami a půjčovnami aut a kol je v dosahu 15 minut. V okolí je motokárová dráha, můžete si také objednat projížďky na koních. Autobusové spojení do hlavního města z nedaleké zastávky.

Vybavení: Velký sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, pool barem a malým větrným mlýnem, u něhož jsou lehátka se slunečníky zdarma. K vybavení objektu Giakalis patří restaurace s barem a posezení pod pergolou, kde lze sledovat i televizi. Je tu také minigolf, tenisový kurt, kulečník a malé dětské hřiště. V prostoru recepce je možnost wifi připojení.

Popisy pokojů : Popisy pokojů
Apartmán
Apartmány pro 2-3 osoby se skládají z obytné ložnice s kuchyňským koutem, oddělené ložnice se dvěma lůžky, koupelny s WC a balkónu nebo terasy. Ve vybavení apartmánů je SAT/TV a sítě proti komárům.

Apartmány pro 3- 4 osoby mají dvě samostatné ložnice. Zapojení klimatizace za poplatek, doporučujeme sdělit zájem o ubytování s klimatizací při rezervaci zájezdu. Za poplatek si můžete pronajmout také trezor, dětskou postýlku, větrák a vysoušeč vlasů.

Ubytování

Apartmány pro 2-3 osoby se skládají z obytné ložnice s kuchyňským koutem, oddělené ložnice se dvěma lůžky, koupelny s WC a balkónu nebo terasy. Ve vybavení apartmánů je SAT/TV a sítě proti komárům.
Apartmány pro 3- 4 osoby mají dvě samostatné ložnice.
Zapojení klimatizace za poplatek, doporučujeme sdělit zájem o ubytování s klimatizací při rezervaci zájezdu. Za poplatek si můžete pronajmout také trezor, dětskou postýlku, větrák a vysoušeč vlasů.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/recko/marmari-giakalis-101194/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz