Aris ** Hotel


Poloha: velmi žádaný, zrenovovaný, třípodlažní velmi oblíbený rodinný hotel se nachází v klidném prostředí, na okraji letoviska, blízko přístavu. Do centra je to jen cca 50 m, zde jsou na hlavní třídě bohaté možnosti nákupů i zábavy. Nechybí ob-chody se suvenýry, minimarkety, supermarkety, zlatnictví,… více


cena od: 14 800 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 11,12 dní
Nejbližší odjezd: od 30.05.2017
Číslo zájezdu: 162346
Pořadatel: VENUS TRADE AND TOURS, spol. s r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Tolo - Aris ** Hotel

Poloha: velmi žádaný, zrenovovaný, třípodlažní velmi oblíbený rodinný hotel se nachází v klidném prostředí, na okraji letoviska, blízko přístavu. Do centra je to jen cca 50 m, zde jsou na hlavní třídě bohaté možnosti nákupů i zábavy. Nechybí ob-chody se suvenýry, minimarkety, supermarkety, zlatnictví, pošta, stánky s rychlým občerstvením, cukrárny, kavárny, restaurace, taverny, bary, diskotéky. Zastávka městského autobusu do Nafplia je nedaleko hotelu (jízdenka stojí cca 1,80€/cesta). Doporučujeme individuální návštěvu tohoto města a jeho tržiště. Taxi do Nafplia vychází na cca 17€/jedna cesta.

Vybavení: recepce, salónek, výtah, vnitřní bar s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, vnitřní restaurace s venkovním posezením, kavárna na pláži. Wifi zdarma v celém hotelu a ve většině pokojích.

Sport a zábava: slunečníky a lehátka na pláži před hotelem zdarma (upozorňujeme, že jejich počet je omezený a nevystačuje pro celou kapacitu hotelu). Kulečník a šipky zdarma. Hotel pořádá obvykle v hlavní sezóně pro své hosty během pobytu řecký večírek (živá hudba a vystoupení tanečníků). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 7€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Doporučujeme: Hned u moře

Ubytování

celkem je zde 30 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje pro 4-5 osob tvoří 1 větší místnost s výhledem směrem na moře). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhle-dem na moře (boční nebo přímý výhled). Jednolůžkové pokoje mají boční výhled na moře, event. do vnitrozemí. Upo-zorňujeme, že u rodinných pokojů v případě obsazenosti 4. dospělými osobami je 3x účtována cena DS 1/2 a 1x cena za přistýlku DS E/B. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE LIGHT (viz popis). Snídaně a večeře - bufet. Večeře mohou být i servírované (dle obsazenosti hotelu, např. na začátku a na konci sezóny). Ceny s all inclusive light - viz náš web.

Alternativní zájezdy

First Minute
doprava: letecky strava: polopenze ubytování: hotel ****
Vassilikos - Hotel The Bay ****

Hotel The Bay

7,8,11,12,15 dní , letecky, od 3.6.2017

Moderní hotelový komplex, který prošel v roce 2013 celkovou rekonstrukcí, je postaven na výběžku Vassilikos. Komplex…

od 18 903

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/recko/messonghi-messonghi-beach-162346/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz