Rajecké Teplice – 6 denní RELAX CLASSIC

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
4 termíny od 26. listopadu 2017
od 8 290 Kč
9 860 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Léčebné lázně Rajecké Teplice patří mezi nejpřitažlivější slovenské lázně. Nacházejí se uprostřed jehličnatých lesů Strážovských vrchů a Malé Fatry na severu středního Slovenska. Termální prameny o teplotě 38°C mají vynikající léčivé účinky. Lázeňské zařízení je vybaveno nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji. Vytvořené jsou tak ideální podmínky pro kombinaci aktivního odpočinku, regeneraci pohybových schopností a rekondiční cvičení přímo v areálu. Moderní lázeňský dům Aphrodite s vodním a saunovým světem se nachází na okraji parku ve středu městečka. Ve městě se nacházejí 2 termální venkovní bazény. Další termální baz... Celý popis ...

listopad 2017

26.11. - 01.12.2017 neděle - pátek
polopenze vlastní
Sleva 16%9 860 Kč 8 290 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)

prosinec 2017

03.12. - 08.12.2017 neděle - pátek
polopenze vlastní
Sleva 16%9 860 Kč 8 290 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)
10.12. - 15.12.2017 neděle - pátek
polopenze vlastní
Sleva 16%9 860 Kč 8 290 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)
17.12. - 22.12.2017 neděle - pátek
polopenze vlastní
Sleva 16%9 860 Kč 8 290 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)

Cena zahrnuje

 • 1x aroma olejová masáž /30 min./
 • 1x denně Vodní svět na 3hod
 • 1x perličkový olejová koupel
 • 1x podvodní masáž /20 min./
 • 1x reflexní masáž chodidel /30 min./
 • 2x klasická masáž /30 min./
 • 5x snídaně
 • 5x ubytování dle zvolené kategorie
 • 5x večeře
 • Dětské ceny nezahrnují procedury.
 • Klienti ubytovaní v LD Aphrodite a apartmánech mají volný vstup do Vodního světa, Saunového světa a fitness.
 • volný vstup do fitness

Cena nezahrnuje

 • Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 6 dní (příplatek: 150 Kč)
 • Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 6 dní (příplatek: 180 Kč)
 • Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 6 dní (příplatek: 330 Kč)
 • Na místě se hradí daň z ubytování (lázeňská taxa) 0,90 € / osoba den.

Rajecké Teplice – 6 denní RELAX CLASSIC

Léčebné lázně Rajecké Teplice patří mezi nejpřitažlivější slovenské lázně. Nacházejí se uprostřed jehličnatých lesů Strážovských vrchů a Malé Fatry na severu středního Slovenska. Termální prameny o teplotě 38°C mají vynikající léčivé účinky. Lázeňské zařízení je vybaveno nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji. Vytvořené jsou tak ideální podmínky pro kombinaci aktivního odpočinku, regeneraci pohybových schopností a rekondiční cvičení přímo v areálu. Moderní lázeňský dům Aphrodite s vodním a saunovým světem se nachází na okraji parku ve středu městečka. Ve městě se nacházejí 2 termální venkovní bazény. Další termální bazény jsou umístěny v 7 km vzdáleném Rajci.

Výlety: hrad Likava, Rajecká Lesná, Čičmany, město Žilina.

Vybavení a služby: termální bazény, saunový svět, lázeňské a relaxační procedury, restaurace, fitness, tenisové kurty, golf.

Koupání: termální a relaxační bazén, termální koupaliště Laura.
Lyžování: Čičmany, Vrátná dolina.

Upozornění: u jednotlivých pobytů lze na vyžádání změnit jak tip ubytovacího zařízení, tak i délku pobytu.

Stravování: polopenze

snídaně formou bufetu, večeře – formou bufetu.

Ubytování: hotel ****

LD Aphrodite**** – dominanta a pýcha lázní postavená v antickém stylu, je vybaven nejmodernějšími terapeutickými a diagnostickými přístroji. Vybavení a služby: široká nabídka léčebných, relaxačních a zkrášlujících procedur, kavárna. Free WiFi internet v lobby a kavárně. Ubytování: pokoje a apartmány (tipu comfort a superior) s minibarem, telefon, TV-SAT, rádio, lednička, koupelna, WC.
LD Aphrodite Palace**** - se nachází 40m od lázeňského domu. Vybavení a služby: restaurace, denní a noční bar, salónky. Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje a apartmány (tipu standard, comfort a superior) koupelna, WC, TV-SAT, rádiem, telefonem.
LD Malá Fatra*** se nachází v lázeňském parku cca 60m od lázeňského domu. Vybavení a služby: jídelna, free WiFi internet v lobby. Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, chladničkou, TV-SAT, rádiem, telefonem a balkonem. Lázeňský dům má vlastní restauraci a společenskou místnost.
Villa Margareta*** luxusní ubytovaní z vyššího standardu, s možností strávení času v zahradě u fontány. Hosté využívají služby recepce a restaurace hotelu Veľká Fatra. Ubytování: TV-SAT, rádio, kuchyňský kout, koupelna a WC.
Villa Flóra*** se nachází v krásném prostředí proti jezírku s restaurací a Rybářskou Baštou. Tichá poloha Villy nabízí hostům příjemné ubytovaní. Ubytování: TV-SAT, rádio, kuchyňský kout, koupelna a WC.

Pořadatelem zájezdu je IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.