Malgrat de Mar - hotel Sorra Daurada*** - bus

GPS 41°38'25.225"N, 2°44'16.094"E

Hotel má prostornou klimatizovanou halu s recepcí, směnárnou a pěkně vybavenými bary. Odtud přímo vede cesta k veliké terase hotelu, na které nalezneme osvěžení v chladivých vlnkách atypického bazénu s umělým vodopádem. Nechybí samozřejmě ani dětský bazén, slunečníky a lehátka. Hotelové pokoje jsou zařízeny velmi pěkným nábytkem, dále jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem a klimatizací. Jen pár kroků a hlavní promenádou letoviska projdete k obchůdkům a bodegám lákajícím k odpočinutí u skleničky sangríe či ochutnání některé z místních specialit.
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, diskotéka, klimatizace, animace, dětský koutek, zahrada.
Za příplatek: dětská postýlka, videohry, biliard, stolní tenis, jacuzzi, trezor, internet, parkování.

Důležité upozornění: Autonomní oblast Katalánsko zavedla pobytovou daň (taxu), kterou platí přímo hotelový host při příjezdu do hotelu. Omlouváme se, že z tohoto důvodu nemůžeme zahrnout pobytovou taxu do ceny a upozorňujeme, že osoba starší 16 let bude při ubytování v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních vyzvána k úhradě této pobytové taxy ve výši 0,50 EUR/den, v hotelech kategorie **** ve výši 1 EUR/den.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře