New York a Miami Beach


Kombinace poznání světoznámé metropole a oddechu na proslulých floridských plážích. Pobyt na Floridě si můžete libovolně prodloužit !! K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA. Minimální počet 6 osob. více


cena od: 52 990 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 9 dní
Nejbližší odjezd: od 09.12.2015
Číslo zájezdu: 163370
Pořadatel: America Tours, v.o.s.

Kategorie zájezdu

Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy
Silvestr Silvestr

New York a Miami Beach

Kombinace poznání světoznámé metropole a oddechu na proslulých floridských plážích. Pobyt na Floridě si můžete libovolně prodloužit !!

K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Minimální počet 6 osob.

Program

  • 1. den: NEW YORK CITY * Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.
  • 2. den: LOWER MANHATTAN * Na úvod dne Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River (v ceně), během které se seznámíte s místopisem New Yorku , a naskytnou se Vám jedinečné pohledy na Manhattan a sochu Svobody. Hned po tomto úvodu dne bude následovat okružní prohlídka největších atrakcí Manhattanu - Battery Park,Wall Street se slavnou Burzou, China Town, Brooklyn Bridge a dalších atrakcích vyhlídkovým busem. Během dne Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody - skvělý doplněk k Vašemu zájezdu. Do hotelu se vrátíte ve večerních hodinách.
  • 3. den: MIDTOWN, UPTOWN MANHATTAN * Pokračování prohlídky Manhattanu !! Poznejte Broadway, oblast Central Parku a 5.Avenue. Společně navštívíte vyhlídku ze střechy mrakodrapu Rockefeller Center a projdete si slavné Times Square... Návrat do hotelu v pozdních hodinách. Fakultativnš Vám pro tento večer nabízíme avantgardní show The Blue Man Group. Doporučujeme !!
  • 4. den: EMPIRE STATE BUILDING, MIAMI * Volno na Manhattanu !! Využijte času k samostatnému poznávání metropole. Jako bonus Vám America Tours věnuje vstupenku na Empire State Building - navštivte tuto dominantu Manhattanu v čase, který Vám nejvíce vyhovuje !! Odpoledne transfer na letiště a odlet do Miami. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu na Miami Beach, ubytování.
  • 5. den: MIAMI BEACH * Dopoledne Vás čeká orientační okruh po Miami a Miami Beach , a odpoledne již bude plně ve Vaší režii - relaxace, pobyt na pláži nebo u bazénu ...
  • 6. den: MIAMI BEACH * Volný den k relaxaci. Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet na ostrov Key West – nejjižnější bod kontinentálních USA v Karibském moři.
  • 7. den: MIAMI BEACH * Celodenní volno k rekreaci na pláži či u bazénu.
  • 8. den: Odlet domů * Dopoledne volno, poté transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně individuální prodloužení pobytu na Miami Beach .
  • 9. den: Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/usa/new-york-a-miami-beach-163370/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz