Azamara Journey

cestovani
Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Loď:

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


LISBON (Portugalsko) - LISBON (Portugalsko) - LISBON (Portugalsko) - MADEIRA (FUNCHAL) (Portugalsko) - GRAN CANARIA (Španělsko) - BANJUL (Gambie) - TAKORADI (Ghana) - LUANDA (Angola) - WALVIS BAY (Namíbie) - CAPE TOWN (Jihoafrická r.).

Stejně jako její sesterská loď, Azamara Quest, má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele. Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den LISBON (Portugalsko)--
2. den LISBON (Portugalsko)--
3. den LISBON (Portugalsko)-01:00
4. den MADEIRA (FUNCHAL) (Portugalsko)09:0014:00
5. den GRAN CANARIA (Španělsko)09:0017:00
6. den na moři
7. den na moři
8. den BANJUL (Gambie)07:3017:00
9. den na moři
10. den na moři
11. den na moři
12. den TAKORADI (Ghana)08:0018:00
13. den na moři
14. den na moři
15. den na moři
16. den LUANDA (Angola)08:0016:30
17. den na moři
18. den na moři
19. den WALVIS BAY (Namíbie)06:3022:00
20. den na moři
21. den na moři
22. den CAPE TOWN (Jihoafrická r.)06:00-

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.