Azamara Pursuit

cestovani
Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Loď:

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


SOUTHAMPTON (Velká Británie) - PARIS (ROUEN) (Francie) - PARIS (ROUEN) (Francie) - HONFLEUR (Francie) - CHERBOURG (Francie) - ST. PETER PORT - ST. MALO (Francie) - NANTES (Francie) - BORDEAUX(LA ROCHELLE) (Francie) - BORDEAUX (Francie) - BORDEAUX (Francie).

Stejně jako její dvě sesterské lodě, Azamara Quest,Journey , má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.


Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den SOUTHAMPTON (Velká Británie)-17:00
2. den PARIS (ROUEN) (Francie)06:45-
3. den PARIS (ROUEN) (Francie)-20:30
4. den HONFLEUR (Francie)03:1517:00
5. den CHERBOURG (Francie)08:0022:00
6. den ST. PETER PORT08:0018:00
7. den ST. MALO (Francie)07:3020:00
8. den na moři
9. den NANTES (Francie)03:4515:45
10. den BORDEAUX(LA ROCHELLE) (Francie)08:0018:00
11. den BORDEAUX (Francie)06:30-
12. den BORDEAUX (Francie)--

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.