Belek - Adora Hotel & Resort

Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: ultra all inclusive
4 termíny od 13. října 2023

Cena zájezdu

od 19 490 Kč 20 090 Kč


Poloha: Turecká riviéra Pláž: Písečná pláž se rozkládá přímo u hotelu a disponuje lehátky, matracemi, slunečníky, osuškami a molem zdarma. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (za poplatek), snack bar, kantýna, patisserie, 6 barů, noční klub, 2 venkovní bazény (1 se skluzavkami), 2 dětské bazény (1 se skluzavkami, krytý bazén, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, Spa centrum, miniklub, dětské hřiště, obchody, kadeřnictví, kongresové centrum. Sport a zábava: Aktivity: Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, živá hudba, tematické party, lekce tance, fitness, tenisové kurty, stolní tenis, vodní pólo, hry v bazénu, step, aerobik, ranní cvičení, šipky, boccia, sauna, pára a turecké lázně. Za poplatek masáže a procedury ve Spa centru, osvětlení tenisových kurtů. Při vstupu do Turecka se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 150 dní od data příjezdu. Adora Hotel &... Celý popis

Termíny a ceny

06.10. - 13.10.2023 pátek - pátek
ultra all inclusive letecky (Praha)
21 390 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
07.10. - 14.10.2023 sobota - sobota
ultra all inclusive letecky (Praha)
24 190 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
13.10. - 20.10.2023 pátek - pátek
ultra all inclusive letecky (Praha)
Sleva 3% 20 090 Kč 19 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.10. - 21.10.2023 sobota - sobota
ultra all inclusive letecky (Praha)
Sleva 4% 20 290 Kč 19 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
20.10. - 27.10.2023 pátek - pátek
ultra all inclusive letecky (Praha)
Sleva 20% 24 790 Kč 19 890 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
21.10. - 28.10.2023 sobota - sobota
ultra all inclusive letecky (Praha)
Sleva 19% 25 190 Kč 20 290 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta

    • Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Belek - Adora Hotel & Resort

Poloha: Turecká riviéra

Pláž: Písečná pláž se rozkládá přímo u hotelu a disponuje lehátky, matracemi, slunečníky, osuškami a molem zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (za poplatek), snack bar, kantýna, patisserie, 6 barů, noční klub, 2 venkovní bazény (1 se skluzavkami), 2 dětské bazény (1 se skluzavkami, krytý bazén, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, Spa centrum, miniklub, dětské hřiště, obchody, kadeřnictví, kongresové centrum.

Sport a zábava: Aktivity: Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, živá hudba, tematické party, lekce tance, fitness, tenisové kurty, stolní tenis, vodní pólo, hry v bazénu, step, aerobik, ranní cvičení, šipky, boccia, sauna, pára a turecké lázně.

Za poplatek masáže a procedury ve Spa centru, osvětlení tenisových kurtů.

Při vstupu do Turecka se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 150 dní od data příjezdu.

Adora Hotel & Resort: Nedávno zrekonstruovaný hotel Adora Resort se rozkládá na ploše 116 000 m 2 a jeho pobřeží lemuje 270 m dlouhá soukromá písečná pláž. Tvoří ho dvě samostatné hotelové budovy a několik dvoupatrových bloků s klubovými pokoji, které obklopuje svěží zahrada. Nachází se v turisticky vyhledávaném letovisku Belek, asi 1 km od pěti nejkrásnějších golfových hřišť této oblasti.

Centrum města Kadriye se nachází 5 km od hotelu, letiště v Antalyi 26 km.

Destinace: Belek
je mladé, rychle se rozvíjející rekreační letovisko Turecké riviéry. Svým návštěvníkům nabízí romantické písečné duny a vonné piniové háje, na kilometry se táhnoucí pláže lákající k dlouhým procházkám. V oblasti Beleku se nacházejí luxusní hotely pro náročné klienty, kteří chtějí strávit dovolenou na klidném místě a zároveň největší a nejluxusnější golfová hřiště s veškerým zázemím a komfortem. V roce 2008 bylo nově otevřeno golfové hřiště Nick Faldo, které patří mezi nejlepší a nejkrásnější na světě. Belek je i unikátní přírodní oblastí.

Stravování: ultra all inclusive

ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne (snack, zmrzlina, dezerty), noční polévka. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a místních a vybraných importovaných alkoholických nápojů k dispozici od 10.00 – 02.00.

Ubytování: hotel *****

Hotelové standardní pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, telefonem, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem (zdarma), koupelnou se sprchou, WC, fénem, pantoflemi, trezorem (zdarma) a balkonem.

Hotelové standardní pokoje s výhledem na moře s možností až 2 přistýlek. Pokoje mají stejné vybavení jako pokoj standard.

Rodinný pokoj Duplex (2 patra, 2 přistýlky) je vybaven individuálně ovládanou klimatizací, telefonem, 2 LCD TV se satelitním příjmem, minibarem (zdarma), 2 koupelnami (vana), WC, fénem, pantoflemi, trezorem (zdarma) a balkonem.