Azamara Pursuit

cestovani
Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Loď:

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


LISBON (Portugalsko) - LISBON (Portugalsko) - MADEIRA (FUNCHAL) (Portugalsko) - LA PALMA (Španělsko) - TENERIFE (Španělsko) - MINDELO (Kapverdy) - SALVADOR DE BAHIA (Brazílie) - RIO DE JANEIRO (Brazílie).

Stejně jako její dvě sesterské lodě, Azamara Quest,Journey , má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.


Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den LISBON (Portugalsko)--
2. den LISBON (Portugalsko)-02:00
3. den MADEIRA (FUNCHAL) (Portugalsko)10:0020:00
4. den LA PALMA (Španělsko)13:0020:00
5. den TENERIFE (Španělsko)08:0020:00
6. den na moři
7. den na moři
8. den MINDELO (Kapverdy)08:0016:00
9. den na moři
10. den na moři
11. den na moři
12. den na moři
13. den na moři
14. den SALVADOR DE BAHIA (Brazílie)08:0022:00
15. den na moři
16. den na moři
17. den RIO DE JANEIRO (Brazílie)07:00-

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.