Azamara Pursuit - Řecko, Kypr, Izrael (z Pirea)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Pursuit Přístav: z Pirea

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


ATHENS (PIRAEUS) (Řecko) - LIMASSOL (Kypr) - HAIFA (Izrael) - HAIFA (Izrael) - JERUSALEM (ASHDOD) (Izrael) - JERUSALEM (ASHDOD) (Izrael) - JERUSALEM (ASHDOD) (Izrael) - HERAKLION (IRAKLION) (Řecko) - ATHENS (PIRAEUS) (Řecko).

Stejně jako její dvě sesterské lodě, Azamara Quest,Journey , má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.

Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Pireus (Řecko)-17:00
2. den na moři
3. den Limassol (Kypr)08:0018:00
4. den Haifa (Izrael)06:00-
5. den Haifa (Izrael)-22:00
6. den Ashdod (Izrael)06:00-
7. den Ashdod (Izrael)--
8. den Ashdod (Izrael)-20:00
9. den na moři
10. den Heraklion (Řecko)08:0016:00
11. den Pireus (Řecko)05:00-

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.