Azamara Quest

cestovani
Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Loď:

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


EDINBURGH (LEITH) (Velká Británie) - EDINBURGH (LEITH) (Velká Británie) - DUNDEE (Velká Británie) - INVERNESS/LOCH NESS SCOTLAND - KIRKWALL (Velká Británie) - GLASGOW (GREENOCK) (Velká Británie) - GLASGOW (GREENOCK) (Velká Británie) - BELFAST (Velká Británie) - BELFAST (Velká Británie) - DOUGLAS (Velká Británie) - DUBLIN (Irsko) - DUBLIN (Irsko).

Stejně jako její sesterská loď Azamara Journey, tato loď je velká a krásná, kde jsou paluby dobře přizpůsobené potřebám moderního cestovatele. Užijte si pohodlných společenských prostor barů, restaurací, salonků, kasina a baru Cabaret. Také si odrelaxujte u bazénu, kde je náš ochotný personál vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Salónky jsou vybaveny moderním vybavením. Jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího, než si v kajutě otevřít dveře na balkon, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými sceneriemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den EDINBURGH (LEITH) (Velká Británie)--
2. den EDINBURGH (LEITH) (Velká Británie)-21:00
3. den DUNDEE (Velká Británie)09:4521:00
4. den INVERNESS/LOCH NESS SCOTLAND09:3022:00
5. den KIRKWALL (Velká Británie)08:0020:00
6. den na moři
7. den GLASGOW (GREENOCK) (Velká Británie)07:00-
8. den GLASGOW (GREENOCK) (Velká Británie)-21:00
9. den BELFAST (Velká Británie)07:00-
10. den BELFAST (Velká Británie)-20:00
11. den DOUGLAS (Velká Británie)08:0018:00
12. den DUBLIN (Irsko)07:00-
13. den DUBLIN (Irsko)--

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.