Azamara Quest

cestovani
Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Loď:

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


HONG KONG (Čína) - TAIPEI(KEELUNG) (Tchajwan) - ISHIGAKI (Japonsko) - OKINAWA (Japonsko) - KAGOSHIMA (Japonsko) - KAGOSHIMA (Japonsko) - KOCHI (Japonsko) - OSAKA (Japonsko) - OSAKA (Japonsko) - TOKYO (Japonsko).

Stejně jako její sesterská loď Azamara Journey, tato loď je velká a krásná, kde jsou paluby dobře přizpůsobené potřebám moderního cestovatele. Užijte si pohodlných společenských prostor barů, restaurací, salonků, kasina a baru Cabaret. Také si odrelaxujte u bazénu, kde je náš ochotný personál vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Salónky jsou vybaveny moderním vybavením. Jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího, než si v kajutě otevřít dveře na balkon, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými sceneriemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den HONG KONG (Čína)-18:00
2. den na moři
3. den TAIPEI(KEELUNG) (Tchajwan)07:3020:00
4. den ISHIGAKI (Japonsko)08:0018:00
5. den OKINAWA (Japonsko)13:0020:00
6. den na moři
7. den KAGOSHIMA (Japonsko)08:00-
8. den KAGOSHIMA (Japonsko)-13:00
9. den KOCHI (Japonsko)08:0018:00
10. den OSAKA (Japonsko)08:00-
11. den OSAKA (Japonsko)-22:00
12. den na moři
13. den TOKYO (Japonsko)06:00-

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.