Azamara Quest

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Stejně jako její sesterská loď Azamara Journey, tato loď je velká a krásná, kde jsou paluby dobře přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.Užijte si pohodlných společenských prostor barů, restaurací, salonků, kasina a baru Cabaret. Také si odrelaxujte u bazénu, kde je náš ochotný personál vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Salónky jsou vybaveny moderním vybavením. Jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami.Není nic lepšího, než si v kajutě otevřít dveře na balkon, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými sceneriemi.
CENA NEZAHRNUJE:
  • přístavní taxy
  • některé lázeňské procedury
  • výlety na pevninu
  • pojištění
  • letenky
  • osobní útraty


:

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den SOUTHAMPTON (Velká Británie)-17:00
2. den na moři
3. den Edinburgh (Velká Británie)14:00-
4. den Edinburgh (Velká Británie)--
5. den Edinburgh (Velká Británie)-23:15
6. den DUNDEE (Velká Británie)05:45-
7. den DUNDEE (Velká Británie)-18:45
8. den Invergordon (Velká Británie)08:0020:00
9. den na moři
10. den BELFAST (Velká Británie)07:0020:00
11. den Greenock (Velká Británie)07:0020:30
12. den DOUGLAS (Velká Británie)09:0021:00
13. den Dublin (Irsko)07:00-
14. den Dublin (Irsko)--

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.