Loď patří do flotily Italské plavební společnost Costa Crociere, která se pyšní svou velmi dlouhou tradicíi, počínající již v roce 1854 a dnes je jednou z nejpopulárnějších evropských lodních společností. Pro její lodě je typický osobitý italský design a nepřehlédnutelný, mohutný žlutý komín s velkým modrým písmenem C se u lodí Costy stal již legendou. Všechny lodě plují pod italskou vlajkou a plavby se vyznačují dlouhými zastávkami v destinacích a fantastickou lokální gastronomií.
Vzhledem k neustále se měnícím zdravotním podmínkám účasti na plavbě doporučujeme ověřit si aktuální kompletní informace na této stránce lodní společnosti : https://www.costacruises.com/cruising-soon/safety-above-all.html (anglicky)
Den | Přístav / program | Připlutí | Odplutí |
---|---|---|---|
1. den | Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) | - | 23:00 |
2. den | na moři | ||
3. den | Tortola (Panenské o. (britské)) | 08:00 | 18:00 |
4. den | Philipsburg (Nizozemské Antily) | 08:00 | 18:00 |
5. den | St. John's (Antigua a Barbuda) | 08:00 | 18:00 |
6. den | Kingstown (Sv.Vincenc a Grenadiny) | 10:00 | 18:00 |
7. den | Fort-de-France (Martinik) | 08:00 | 21:00 |
8. den | Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) | 09:00 | 23:00 |
9. den | na moři | ||
10. den | Oranjestad (Aruba) | 08:00 | 20:00 |
11. den | Willemstad (Nizozemské Antily) | 07:00 | 13:00 |
12. den | Saint George (Grenada) | 14:00 | 20:00 |
13. den | Roseau (Dominika) | 09:00 | 19:00 |
14. den | Fort-de-France (Martinik) | 08:00 | 21:00 |
15. den | Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) | 09:00 | - |